reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe kreseczki wysikują wszystkie laseczki 🌺🌹🌻

reklama
Dochodzi dochodzi, ale ten cykl byl okropny dla mnie bo prawdopodobnie pusty byl, w sumie nie wiem...po prostu pekl bardzo pozno pęcherzyk jak mial chyba 25x27 mm
Tak mam teraz, po prostu czuje już ten dyskomfort za długo. Do tego te libido masakryczny wysokie. Raczej nic z tego😒
 
reklama
Eee, już poczekam. Teraz wychodziloby że jestem 6 dni po owulacji, więc niedługo będę testować. Ale coś czuję, że ciężko w tym cyklu 😅
To zrób sobie wynik na progesteron. Ja tak zrobiłam bo też tutaj z dziewczyn wpisów wyczytałam , że żeby sprawdzić czy owulacja była należy zrobić progesteron ok. 7-8 dnia po tej spodziewanej owulacji. W tym cyklu akurat miałam z tego wynika, ale w poprzednim nie robiłam więc nie wiem
 
Do góry