reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Lafragola możesz mi coś więcej napisać o tym monitorze wkłada się go pod materac w łóżeczku? Chyba tez sobie coś takiego zamówię.. juz wcześniej o tym myślałam
 
Ja zamówiłam swój na Allegro, wybrałam ten bo produkcje maja w Izraelu i wiem że tam mają dobry sprzęt. Z tego co czytałam to jest jedyny monitor oddechu który ma certyfikat. W zestawie są dwie okrągłe płytki sensoryczne ktore się wkłada pod materac w lozeczku oraz niania ktora mi się przyda. Monitor oddechu BABYSENSE 5 + Niania Elektroniczna
Monitor oddechu BABYSENSE 5 + Niania Elektroniczna (5624365952) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ImageUploadedByForum BabyBoom1441029752.351980.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441029752.351980.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441029752.351980.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 33
Aniaa22 poczytaj sobie o tym i o angelcare, mi akurat ten bardziej wpadł w oko. Wiem że większość kupuje angelcare, ale ja chciałam żeby miał dwie płyty a nie jedna w razi gdyby moja dzidzia się przesunęła w łóżeczku żeby nie pipczał przypadkowo bo zawału dostanę :) oraz angelcare nie produkuje już z dwoma płytami tylko jedna. Co do używanych nie mam zaufania, nie znam historii użytkowania i jak czytałam aukcje używane to wyświetlacz nie działa lub coś innego. No i angelcare nie ma podobno certyfikatu medycznego czy jakoś tak, a ten ma :)
 
Czekam na niego z niecierpliwoscią po tym jak sie naczytałam o SIDS to spać po nocy nie mogę :/ no i myślę że to jest wygodne bo nie trzeba co 5 min latać do dziecka jak śpi i sorawdzać czy wszystko ok jak to jest w moim przypadku :) Oczywiście co jakiś czas trzeba zajrzeć czy wszystko ok ale będę miała większy spokój psychiczny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry