reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Dziewczyny co sądzicie o monitorze oddechu? Może któraś zna firmę babysense? Zastanawiam się nad kupnem takiego monitora żeby spać spokojniej :)

Ja mam monitor angelcare i jestem bardzo zadowolona a napewno spokojniejsza. Nawet jak wyjezdzamy na jedną noc zabieram ze sobą.Kupilam zaraz po wyjściu ze szpitala i używam zawsze jak mały jest w łóżeczku. Maly ulewa bardzo chociaż ostatnio tydzień prawie był spokój z ulewaniem i odstawiłam klin ale niestety dziś powtórka z rozrywki i znowu ja i mlody upackani a mój starszak ucieka,żeby go mały nie trafił☺uroki macierzyństwa jak pisałyście ale bardzo siè cieszę,że się mogę tym macierzyństwem ☺Wracając do monitora,ja polecam bardzo
 
Migotka no właśnie się zastanawiam miedzy angelcare a babysense. A dlaczego wybrałaś akurat angelcare? Czytałam że on nie ma certyfikatu i kabelki. Który model posiadasz?
 
Ostatnia edycja:
Właśnie kuknęłam o jaki certyfikat chodzi bo nawet nie wiedziałam. U mnie zaraz spod materaca kable wychodzą na zewnątrz więc mały w ogóle nie ma z nimi styczności. Kupowałam ten monitor zaraz jak wyszłam ze szpitala więc to było na zasadzie ,który będzie jutro do odebrania i padło na ten☺
 
Ja tez mam aniołka. Jeszcze snuze bralismy pod uwagę ale snuza utrudnia swobodne przewracanie się po luzeczku.
 
Jeden z ostatnich dni upału :
 

Załączniki

  • 1440937240832.jpg
    1440937240832.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 50
I co nie miałyście żadnych problemów z tym angelcare że się nie włączył po wyjęciu dziecka z łóżeczka albo że się włączył jak nic się nie działo?
 
reklama
Asiaf super chłopak☺
Ja często zapominam go wyłączyć więc testuję alarm i to piknięcie po 15 sek. regularnie. Działa póki co☺raz mi zawył koedy maly miał koło miesiąca wzìełam Go do pionu i było ok a czy to był fałszywy alarm nie wiem do dziś ,więcej się nie powtórzyło. ja sobie go chwalę ale innych nie miałam.
 
Do góry