reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

A probowalyscie z włączona suszarką karmić? Moja wtedy skupia się na tym szumie i je:)

Ja włączam misia szumisia. Ale nie pomaga ;(
Najgorsze jest to ze juz odpuściłam i nie walczę z tym jedzeniem po kąpieli na chodzonego. A tak ją przyzwyczaje i będzie jeszcze gorzej. Poza tym w nocy ze zmęczenia wstawanie do niej co 15 minut odpuszczam i biorę ja do łóżka w sypialni. Wyciągam pierś i ona taj je-spi-je-wierci sie-spi ...
Ehh. ...
 
reklama
Ja włączam misia szumisia. Ale nie pomaga ;(
Najgorsze jest to ze juz odpuściłam i nie walczę z tym jedzeniem po kąpieli na chodzonego. A tak ją przyzwyczaje i będzie jeszcze gorzej. Poza tym w nocy ze zmęczenia wstawanie do niej co 15 minut odpuszczam i biorę ja do łóżka w sypialni. Wyciągam pierś i ona taj je-spi-je-wierci sie-spi ...
Ehh. ...

Mi szumis tez nie pomagał dlatego suszarka się ratuje :)
 
Ja sobie siadam na krzesle odpalam suszarkę i młoda wtedy ładnie je:o na początku miałam z tego ubaw a teraz to już codzienność :) mam nadzieje ze niedługo jej to minie :) a szumis i nagrania na yt nie działają ona musi mieć na żywo koncert:D
 
Corrine - u mnie to samo z karmieniem. Młody chwilę possie i zaczyna rozglądać się po pokoju. Eh... Ale ja nie chcę kombinować z suszarkami, bujaniem. Przeczekam

A już myślałam że to może jakaś choroba czy co, że tak się odrywa od jedzenia i rozgląda się.
 
Migotka, to z glutenu na razie rezygnujesz? Ja zastanawiam się na jaka kaszkę glutenowa na początku postawić.

Gluten na poczatku tylko minimalnych ilościach. W dużej ilości może skleic kosmki jelitowe i dziecko będzie miała o bardzo duży problem z jedzeniem. Na poczatku ma być ekspozycja na gluten żeby zapoznać z nim organizm w celu uniknięcia alergi ale pełny posiłek glutenowt to najwcześniej po 6 czy 7 miesiącu.
 
reklama
Moj tez dziś zakończył jedzenie natychmiast jak weszła do pokoju jego siostra. Ja tez wole przeczekać jak będzie głodny to zje.
 
Do góry