reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Lafragola dziś spróbuję zrobić tak jak napisałaś zobaczymy co z tego wyjdzie:) może za mało wody nalewalam do wanienki dziś zaszaleje:D
Najgorzej będzie jak włosy będę musiała jej umyć bo ma ich strasznie dużo a nie lubi tej czynności :/

Ja nie mam gdzie uciec niestety musze siedzieć w moim "piekarniku" przy wiatraczku:)
 
reklama
Ja też bardzo polecam basen, ze starszym zaczeliśmy od 5 miesiąca i cały czas chodzimy. We wrześniu zapisze już obydwóch ;) U nas na takich zajeciach woda jest podgrzewana do 33stopni i jest naprawde ciepła :)
 
Ania22 ja tak jak lafragola trzymam małą za kark. A w zasadzie to leży on na moim nadgarstku od wewnatrz, dłoń mam rozłożona i jednym z palców przytrzymuje dziecko pod pachą by nie zsunela się z nadgarstka i nie przeciął szyi.
Wkładam ja powoli od nóżek i tyłka zaczynając. Czasami też zwłaszcza na początku, bywała owinięta pieluszka, wtedy tak nie macha rękami.
Próbuj różnych wersji. Powodzenia!
 
O ja tez spróbuję tak synka podtrzymać przy kąpieli. My mieszkamy w domu z dużym ogrodem. Na spacer na razie nie wychodzę, bo sauna. Pójdę po 19-stej. Niestety uroki mieszkania na wsi są takie, ze nie bardzo mamy gdzie spacerować. Też myślałam o basenie, na pewno we wrześniu pojedziemy chociaż raz, a potem to zobaczymy.
 
A tak Mia z zaciekawieniem patrzy na akwarium, może to robić godzinami :) ImageUploadedByForum BabyBoom1438867458.784950.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438867458.784950.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438867458.784950.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Obiecane zdjęcie :) Niestety nie udało się uchwycić uśmiechu, ale radochy było co nie miara. ImageUploadedByForum BabyBoom1438896996.785398.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438896996.785398.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438896996.785398.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 42
Do góry