reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Piotrek tez się juz kompieli sam. Wogóle go nie trzymamy ale wanienka jest pod lekkim skosem wiec w nogach ma więcej wody a przy głowie mniej. I oczywiście tez łazienka zalana.
Mitaginka gratuluje ząbka. Ja się nie spodziewam Ika miala 9 miesięcy jak miała pierwszy ząb.
Za to duma mnie rozpiera bo mój synek opanował przewraca nie się z placów na brzuszek. Teraz co chwile kwiczy żeby go przewrócić spowrotem bo z brzucha na plecy to juz nie a wiadomo głową się męczy a położyć lepek jak jest na brzuszku to nie chce nigdy.
 
Lafragola nalalam dużo więcej wody wczoraj i trzymałam ją jak Maja napisała i faktycznie mała machala nozkami była lekko zdziwiona ale zadowolona :D aa jak ja wyjelam to chyba jakiś opóźniony zapłon gadala ałuu Agu abu śmiała się i bardzo zadowolona była :D

Asiaf moja w ogóle nie chce się przewracac na bok nawet nie próbuje a jak kładę ja na brzuszek to ma taki odruch ze ręce do tylu chce brać dlatego kładę ja na przewijaku i ma trochę ręce przyblokowane i ciężko jest jej wziąść je za siebie wiec jest zmuszona trzymać je prosto ale z tym przewracaniem na bok chociaz to nie wiem kiedy się ruszy..

W Gdańsku dziś 32 stopnie nie wiem jak wytrzymam :o
 
W Gdańsku 32 a w Warszawie 37'. Wczoraj po 18:00 w aucie termometr pokazał na zewnątrz 40'. ImageUploadedByForum BabyBoom1438936966.545010.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438936966.545010.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438936966.545010.jpg
    36,3 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Dziewczyny które karmią butelką swoje dziecię wyparzacie butelki? Czy może polewacie wrzątkiem? Czy tylko sama woda z kranu myjecie?
 
Do góry