reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

A mi zostało 5 i po 3 tyg nadal 5 kg mimo , ze brzuszek mniejszy i ładniejszy
Sutki tez przechodziłam zmaltretowane ale juz sie przyzwyczaiły ufff

Teraz jedyny problem to nadwyżka kg
Ćwiczyć jeszcze nie dam rady ani skakać biegać , brzuch jeszcze wewnątrz luźny jakby hm...
Poza tym bardzo mi sie podoba macierzyństwo po raz kolejny ;)
 
reklama
Oj, dawno tu nie byłam.
Dziewczyny, współczuję problemów, boleści, ale teraz będzie tylko lepiej.
Mi zostało jeszcze 7,5 kg. Strasznie mi ta nadwyżka przeszkadza, a szczególnie wystający brzuch. We wszystkim wyglądam grubo :-( ćwiczyć jeszcze nie mogę, bo połóg nie minął. Krwawię już 5 tygodni :-(
 
Dziewczyny powiedzcie jakie witaminy dajecie maleństwom? Dostałam Wit . K w szpitalu dla córki. jak długo ją podawać? A z witamina D? Podobno są różne szkoły i niektórzy nie zalecają?

Ja borykam się z opuchniętymi nogami bo nie zeszło po porodzie. Nie nam czasu odpoczywać z uniesionymi do góry bo mąką je max co 2 godziny. Nie wiem czy nie powinnam iść do laboratorium na jakieś badania w związku z tym obrzękiem.
 
Ostatnia edycja:
W piątek była u mnie położna i pytałam ja o krwawienie, bo ja też jeszcze krwawię. Pamiętam, ze przy dziewczynach nie trwało to tak długo. Powiedziała mi, ze można krwawic nawet do 6 tygodni.
Maja ja też podaje K+D.
Piotruś ma od kilku dni trądzik niemowlęcy. Tak mi go żal.
 
W piątek była u mnie położna i pytałam ja o krwawienie, bo ja też jeszcze krwawię. Pamiętam, ze przy dziewczynach nie trwało to tak długo. Powiedziała mi, ze można krwawic nawet do 6 tygodni.
Maja ja też podaje K+D.
Piotruś ma od kilku dni trądzik niemowlęcy. Tak mi go żal.

Ja krwawilam zaledwie 2 tyg.ale konsultowalam to z moim lekarzem,robil mi usg i jest wszystko ok. Mój Felek tez ma na buzi od soboty niby trądzik, niby potówki.Pediatra nie kazal robic z tym nic innego jak przebywać przegotowana wodą,ale ja wyczytalam u wujka googla ze mozna na oczyszczona twarz stosować zasypke / ja mam akurat alantan/ i zasypalam go na noc i widze juz zdecydowaną poprawę.
 
Maja ja podaje wit dokładnie tak jak Smerfetka pisze - takie są zalecenia. Co do opuchniętych nóg - może jeszcze po porodzie obrzęki jakieś zostały u Ciebie? Choć w zasadzie powinno zejść ładnie już. Ze swojej strony mogę polecić ruscoven w żelu - moim zdaniem rewelacja na zmęczone, spuchnięte nogi!:) Może zadzwoń do ginekologa skonsultować jeszcze te obrzęki?
 
reklama
Do góry