reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Hej dziewczyny jestem z kwietniówek i nie wiem czy to jakiś błąd ale nagle cały wątek zniknął :/ powiedzcie czy Wy widzicie Kwietniówki ?
 
Gratuluję kolejnym mamusiom:).
Już chyba tylko kilka dziewczyn zostało w dwupaku słyszałam o oleju rycynowym, jednak bałam się to wypróbować.
Już 4 dzień jestem na anybiotyku. Od peknietej brodawki w ciągu jednej nocy dostałam zapalenia piersi -ból, temperatura, coś okropnego.
 
Etsa, Ja jestem trochę w desperacji i dziś będę próbować oleju rycynowego. Od 1 czerwca mąż zaczyna pracę w gdańsku, tam mamy juz gotowe mieszkanie, a tu gdzie jesteśmy teraz wynajmujemy tylko do końca maja. Dlatego dla mnie liczy się każdy dzień.
Mam zatem nadzieje ze olej pomoże. Wczoraj mimo kilku godzin lazenia, szorowania podłogi na kolanach, skakania na piłce i masażu sutkow nic się nie ruszyło.
 
Zastanawiam się nad rodzajem mieszanki. Czy lepiej z mlekiem czy sokiem, bo słyszałam o różnych wersjach. i czy lepiej wziąć na raz czy przez godzinę po lyzeczce?
 
ja nadal nic. chociaż obserwuje że młody jest mniej ruchliwy chyba się przygotowywuje.W nocy kilka razy obudziło mnie dośc mocne kłucie w dole brzucha.
A dziś na obiad buraczki. Juz sie nie mogę lewatywy doczekać :rofl2:.
Moja sąsiadka starsza już babka opowiadała jak się najadła makowca przed porodem. i na sali, jak zaczęła przeć lekarz i położna byli w kropki :-D.

Jutro mam wizytę i jak się nic nie rozwinie poproszę by we wtorek mnie na oddział wziął. Chociaż ja sobie wmawiam jutrzejszy dzień i może jakoś ta autosugestia zadziała.

Ja za pierwszym razem źle przystawiałąm synka i miałam naderwaną brodawkę, pierwsze kilka sekund po przystawieniu to była masakra. Ale kapuste tłuczoną tez pamiętam jako okłady.
 
reklama
Do góry