reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Cześć dziewczyny :-)

Ja również trochę załamałam się swoją wagą, niby nie dużo, ale tak nagle! mam już 3,5-4 kg i wydaje mi się, że kilogram to przytyłam w ciągu tygodnia :szok: Mam wrażenie, że od weekendu ktoś mi brzuch pompuje :-D wszystkie luźne bluzki nagle stały się obcisłe haha Postanowiłam właśnie rozstać się ze słodyczami na pewien czas bo jak tak dalej pójdzie to marnie skończę :-D

Rukmini, gratuluję synka :-) będzie kochany :-)
Lisica, wszystkiego dobrego dla synka :-)

Ja dziś po południu mam wizytę, mam nadzieję, że wszystko w porządku. Połówkowe dopiero na początku stycznia.
 
reklama
Cześć,
Ja miałam wczoraj wizytę, ale niestety maluszek był taki wstydliwy, że nie chciał ujawnić kim jest. Wszystko jest dobrze, maluch rozwija się prawidłowo.
Dziewczyny, czy Wy też dostajecie podczas wizyty reklamówkę z ulotkami i próbkami produktów?
Corrine, powodzenia na badaniu :-)
 
Widzę, że ktoś liczył na dziewczynkę :-) Ja bardzo chciałam chłopca, chociaż w pewnym momencie liczyło się już tylko zdrowie malucha a nie płeć i postanowiłam trochę wyluzować. Jednak gdzieś w głębi serca myślałam o synku...i mam! Teraz kocham dwóch facetów na raz! :tak:
Chciałam dziewczynkę, ale podejrzewałam, że los jak zawsze zrobi mi na złość i od dawna nastawiałam się na chłopca. ech..
Żal mi trochę tych wszystkich kolorowych ubranek, różowych kucyków pony itd..
Za to wizja zmieniania pieluch i mycia upaćkanych w kupie jąder strasznie mnie odrzuca.
W ogóle wizja kup rozmazanych po dziecku mnie odrzuca... :baffled:

Strasznie mi się chce spać.
Taki szary senny dzień, a ja muszę do pracy.
Na krótko niby, ale i tak mi się nie chce.
 
Dzień dobry
Dziś dzień drugi mycia okien i sprzątania

Lisica wszystkiego co najlepsze dla synka

Tak mowicie ze przytylyscie dużo bo 3 czy 4 kg to co ja mam powiedzieć jak mam +8?? A slodyczy jem zdecydowanie dużo mniej niz przed ciąża...
 
nikola, ja jak chodzę na NFZ to dostaję reklamówkę z ulotkami, gazetkami, próbkami kosmetyków i pieluszką :-) mam już w ten sposób 3 pieluszki :-D natomiast wkurza mnie to, że na NFZ poza tym, że bije serce nic więcej się nie dowiaduję :-( a ja chciałabym wiedzieć ile ma wzrostu chociażby.. Na szczęście drugi lekarz prywatny informuje mnie o wszystkim.

Beata, nic się nie martw, może masz więcej wód płodowych :-)
 
nikola, ja jak chodzę na NFZ to dostaję reklamówkę z ulotkami, gazetkami, próbkami kosmetyków i pieluszką :-) mam już w ten sposób 3 pieluszki :-D natomiast wkurza mnie to, że na NFZ poza tym, że bije serce nic więcej się nie dowiaduję :-( a ja chciałabym wiedzieć ile ma wzrostu chociażby.. Na szczęście drugi lekarz prywatny informuje mnie o wszystkim.

Beata, nic się nie martw, może masz więcej wód płodowych :-)

To ja dostaję dokładnie to samo. Dobrze, że chociaż o serduszku się dowiadujesz. W pierwszej ciąży też chodziłam na NFZ i miałam takiego lekarza, że szkoda mówić. Nic nie mówił, tylko wypisywał kartę ciąży. A jak już coś mówił, to tak cicho, że ledwo dosłyszałam co do mnie mówi.
 
Rukmini, tekst o jądrach mnie rozwalił :-D

Dziewczyny, przeczytałam właśnie, że w II trymestrze powinno się przybierać na wadze ok 0,5 kg tygodniowo czyli ok 2 kg miesięcznie. To oznacza, że wszystko chyba w normie z nami :-)
 
Corrine a ja nic nie dostalam rzadnej pieluchy probki no nic. moj gin z nfz raz zbadal mnie ginekologiczne a serduszka w ogóle nie słucha. :/
Dobrze ze chodze jeszcze prywatnie bo jestem ciekawa kiedy by mi te patalachy wykryly problem z przepływami :/
 
reklama
asiaf, no jak przywalimy 2 kg w 3 dni to potem dieta do końca miesiąca :p szczerze mówiąc też to marnie widzę :-D a czekają nas po drodze jeszcze jedne święta Wielkanocne ....

Aniaa to dobrze, że masz jeszcze drugiego lekarza :-) a na NFZ położna Cię ogląda ? ja zawsze przed lekarzem mam się do niej zgłosić i to od niej dostaję próbki.
 
Do góry