reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Lisica sto lat dla synka!!!!
Ja to boje się jeść bo już mam 4 kg na plusie a tu dopiero 21 tydzień a jem naprawdę mało...pociesza mnie fakt że z córka przytylam.12kg i po porodzie było odrazu 8 mniej
 
reklama
Hej Mamusie :)
Lisica wszystkiego najlepszego dla Twojego synusia ! :)

Tak piszecie o tych swietach, o jedzeniu bez wyrzutów a potem w styczniu zacznie się lament na forum ze kilogramy przybyly hi hi :D

Ale swieta sa tylko raz w roku :p
Ja jutro zaczynam pichcenie. Bede robic pierogi, paszteciki i makowca :)

Miłego dnia :*
 
Ja dziś miałam usg. Miało być zwykłe, ale wyszło połówkowe.
Jak chcę, mogę przyjść na powtórne, ale dopiero w 25 tc, bo wcześniej ponoć nie ma sensu, skoro teraz było..

Chłopak, niestety.
Jakoś się uczę żyć z tą myślą! :-D

Widzę, że ktoś liczył na dziewczynkę :-) Ja bardzo chciałam chłopca, chociaż w pewnym momencie liczyło się już tylko zdrowie malucha a nie płeć i postanowiłam trochę wyluzować. Jednak gdzieś w głębi serca myślałam o synku...i mam! Teraz kocham dwóch facetów na raz! :tak:
 
Katagorka ja sie cieszylam ze nie przytylam ale przed chwila zeszlam z wagi i niestety 1 kg przywedrowal :/
Ja przytylam z Oliwia 11 kg i po 2 tyg wszystko zgubilam ale teraz startuje z wyzszego progu i mam nadzieje ze nie przekrocze 70-tki :)
 
Lisica sto lat dla syna.

Katagorka prawidłowo przytylas mi aplikacja pokazuje że powinnam w 20 tyg mieć 4-4.8kg na plusie a przy porodzie wtedy jest w sumie przyrost 12-14kg
 
Lisica, przypomniałaś mi jak to było w podstawówce jak się nosiło cukierki do szkoły :) Najlepszego dla synka :)
 
reklama
Do góry