reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Niesmiala, gratuluje ruchow :)

Ania, gratuluje corci i trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo ok!

Co do biegunki, ja mialam ja codziennie na dwa tygodnie przed porodem. Lewatywe zrobilam sama w domu jak sie zaczelo i bardzo slusznie, bo jednak sie organizm tam calkiem nie oczyszcza jak by sie moglo wydawac ;)

Do golenia polecam male lusterko, z nim wszystko jest do zrobienia samodzielnie ;)

A my polowkowe mamu dopiero w 22tc, pod koniec stycznia :( Gin kazala zrobic pozniej bo u mnie sie nic sensownie wyliczyc z OM nie da przez ten maly odstep ;) Ale pewnie 30.12 zobacze dzidziusia na wizycie, bo gin zawsze go podglada :)
 
reklama
Gratuluję i zazdroszczę. :tak:

Czy jeszcze ktoś poza mną nie czuje? :dry:

Nie denerwuj się :no: Jak pisałam wcześniej ja poczułam na przełomie 19 i 20 tygodnia i lekarka twierdziła, że to normalne, tym bardziej że to moja pierwsza ciąża i nie za bardzo wiedziałam co powinnam czuć :-D Głowa do góry - na pewno poczujesz i przekonasz się jakie to super uczucie :tak:
 
Drogie mamusie :)
Jestem ogromnie wdzięczna każdej z Was, która znajduje na to chwilę na wypełnienie ankiety (dostępna w działce ankiet). Jestem położną całym sercem i u kresu studiów psychologicznych, bez waszej pomocy nie udało by się ich pozytywnie ukończyć.

Gorące dzięki wszystkim mamom, które już wypełniły ! Każda ankieta jest na wagę złota! <3
 
Ostatnia edycja:
Witam się po bardzo długiej przerwie :/

Nieodzywałam sie bo poprostu się bałam tego że będę siała niepotrzebna panikę którą przerabiałam do momentu kiedy zaczęłam odczówać ruchy codziennie,
Czujemy się ogólnie dobrze choc mój kręgosłup już nie wyrabia:( i jak chodzę to mam wrażenie że biodra mi się za chwilę rozlecą a najgorzej jest jak wracam do domu 15 minut wchodzę na swoje 4 piętro.
Zmieniłam też lekarza i wkońcu trafiłam na konkretnego lekarza :)
na 90% będzie chłopak ale czekamy do 29.12 na połówkowe może będzie już na 100% wiadomo,narazie na nic się nie nastawiamy(choć nadal marzy mi się synek)
Bardzo się cieszę że wszystkie już jesteśmy na tym etapie ciąży i tak naprawdę już tak niewiele przed nami a zwłaszcza te najcudowniejsze chwile z maleństwem w ramionach.
Postaram się choć raz w tygodniu zaglądać i pisac co u nas i podpatrzec jak się macie ...pozdrawiam cieplutko:-)
 
Molisek, dobrze Cię znów czytać :) Szmer zmartwienia przeszedł po forum już ze 2 razy, kiedy nie dawałaś znaku :) Dobrze, że na razie wszystko dobrze. Oby tylko kręgosłup nie dawał popalić. Odpoczywaj ile możesz ;-)
 
Molisek witaj ponownie:)

Ania gratuluję córeczki!:) Mam ten sam problem z przepływami - ponoć b kiepsko to wygląda, ale młody póki co rośnie ładnie... Gin kazał na tym etapie się nie martwić, włączył acard i zobaczymy co dalej... Trzymam kciuki za nas obie, żeby jakoś się to unormowało;)

Nieśmiała gratuluję ruchów!:D
 
hej, mam pytanie do bardziej doświadczonych mam. Czy można/warto zrobić 2 razy badanie połówkowe w ciąży? Czy to nie szkodzi dziecku?
Mój lekarz jest na wyjeździe. Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia uda mi się u niego zrobić to badanie, ale jak wiecie trzeba wyrobić sie do 22 t.c. A ja już jestem w 22. Zastanawiam się czy nie umnowić się szybko na takie badanie u innego lekarza prywatnie, a za max tydzień zrobić to jeszcze raz u mojego gina. Martwię się, aby czegoś nie przeoczyć, nie czekać. Chciałabym już wiedzieć czy jest ok, poznac pleć.....Co o tym sądzicie?
 
reklama
Monika ja tez mam dwa razy polowkowe. Jutro u swojego dotychczasowego lekarza a 29 grudnia juz u nowego. Wiec bede miec polowkowe w 20 i w 22 tyg :)
 
Do góry