reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja tez wole naturalnie. Wole cierpieć przed tym jak na świecie jest dzidizus niż po tym bo ani wstać do placzacego ani normalnie obsługiwać. Żeby dziecko wyjąć z tego akwarium to musiała zawsze usiąść na luzku żeby się ułożyć do karmienia to juz kombinacja z takim noworodkiem co go dwoma rękami musisz obejmować nie wyobrażana obienrobic tęgi z pocietym i posztym brzuchem. A dla dziecka wystarczającym stresem jest urodzenie się nie potrzebuje jeszcze tego żeby się nim obce baby zajmowały. Poza tym łatwiej o mleko zaraz po naturalnym.

A to.nie zawsze tak.jest nie zgadzam się z Tobą!!! Ja godzine po cc już pokarm miałam. I po 24 godz normalnie chodziłam. Na noc mi mała zabrali w nocy dwa razy do karmienia dała położna bo chciałam
 
reklama
Moje koleżanki też miło wspominają cc, z karmieniem bez problemu, blizna maluteńka.

A świnki morskiej mi dziś nie zoperowali, bo mieli nagły przypadek... i mój świń pójdzie pod nóż dopiero za tydzień. :dry:
 
Ja też miło wspominam cesarkę. Owszem miałam problemy z karmieniem piersią ale to z tego względu że żadna pielęgniarka czy położna mi nie pokazała co i jak, uczyłam się karmić w domu i karmiłam pół na pół z modyfikowanym przez 4 miesięce. Cesarkę miałam ze względu na nadciśnienie i skacząc tętno dziecka. Czułam się świetnie, rana pięknie się zagoiła mimo że jestem pokaźnych kształtów.
Teraz też chciałbym cesarkę i raczej będzie ze wskazań.
 
Hej:)
Ja porodu i nacinania boje się strasznie... Koleżanka rodziła niedawno i najpierw nacieli ja nie w tym miejscu później za głęboko i pękła dalej... Nie mogła dojść do siebie tak była cala poszyta.. Masakra...

Powodzenia dla wszystkich wizytujacych:)

Powiem wam ze takie dni jak dzisiaj mogą być częściej:) cudownie świeciło słoneczko:)
 
Cześć dziewczyny.
Mój poród nie był jakiś super, położna od początku mnie wkurzała ja do niej że mam słaby skurcz a ta suka mnie nacieła i wszystko czułam. Po za tym rana nie goiła się najlepiej to był dla mnie koszmar, nie mogłam siedzieć, ruszać się, leżeć- ryczałam jak bóbr a 3 dnia wyszłam na żądanie (w 1dzień świąt Bożego Narodzenia). Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej.

Moja dzidzia rośnie ma 266g i jest 2 dni młodsza wg połówkowego. W pt wizyta u prowadzącego i też ją zobaczę, a bo nie napisałam córeczka będzie.

Witam nowe mamusie
 
A to.nie zawsze tak.jest nie zgadzam się z Tobą!!! Ja godzine po cc już pokarm miałam. I po 24 godz normalnie chodziłam. Na noc mi mała zabrali w nocy dwa razy do karmienia dała położna bo chciałam

No pewnie ze nie zawsze. Ale w zaplanowanych cesarkach nie pojawia się oksytocyna a ona powoduje pojawienie się mleka. Po CC organizm sam się zaczyna oczyszczać wiec wtedy wydziela się oksy i ten pokarm się pojawia tylko u wielu kobiet później czy słabiej ale nie u wszystkich. Statystycznie bioroac wiadomo ze cesarka jest utrudnieniem dla karmienia naturalnego. Super ze u ciebie nie miało to wpływu :)
 
Jedyna pozytwyna rzecz z usg to taka ze bedzie dziewczynka.. znowu przeplywy mi siadaja mam nie panikowac do 26 tyg a pozniej sie okaze czy znowu w szpitalu wyladuje. Jestem zalamana .. ; ( tak chciałam dziewczynkę a teraz nawet nie mogę sie cieszyc w 100%
 
reklama
Jedyna pozytwyna rzecz z usg to taka ze bedzie dziewczynka.. znowu przeplywy mi siadaja mam nie panikowac do 26 tyg a pozniej sie okaze czy znowu w szpitalu wyladuje. Jestem zalamana .. ; ( tak chciałam dziewczynkę a teraz nawet nie mogę sie cieszyc w 100%

Te przepływy w łożysku siadają?? Bo może heparyne powinna dostawać żeby się zakrzepy i zatory nie robiły??
 
Do góry