reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Czesc Dziewczyny; ) mnie od rana meczy katar i bol gardla, i przy okazji martwi mnie moj brak apetytu .. chyba bede musiala o tym porozmawiac z moim gin. Ja mam dzis wizyte i zamiast sie cieszyc - glupia sie zamartwiam czy oby na pewno będzie ok ;) jak u Was pogoda bo w Gdańsku jak zwykle chmury buro i ponuro; )
 
reklama
vivid ja też czekam z niecierpliwością na ruchy dzidziusia;D ale wiem, że to jeszcze troszkę cierpliwości potrzeba;)

Ania będzie dobrze:) też się za każdym razem stresuję, a jednocześnie nie mogę się doczekać;) Ale jak już zobaczę maluszka to odrazu mi lepiej na serduchu:D
U nas zmroziło, ale widzę, że słonko wychodzi, więc może będzie ładny dzień jednak:)
 
trzymam kciuki dziewczyny!! :-)
kokardkaa Ty już 18 tydzień to chyba już powinno być widać, chyba że Maluszek nie będzie chciał się ujawnić;-)
 
Trzymam kciuki za wizytujące :-)
Verna nieźle z tym pracodawcą... załatwił Cię... współczuję...
Do mnie wczoraj dzwonili z pracy, że kadry się czepiają, bo nie dotarło do nich moje l4 :szok: mam nadzieję, że dzisiaj coś się wyjaśni, bo l4 wysyłałam pocztą i dostałam nawet sms z poczty, że dostarczono...

A pogoda ładna. Słoneczko ;-)
 
mitaginka nawet mi nie mów :((( idę zaraz jeszcze raz przekopię wszystkie dokumenty, może coś mi wczoraj w tych nerwach umknęło... i oczywiście zus straszy, że mi tych dwóch lat nie zaliczy do emerytury... i każe przesłać kopie dokumentów do oddziału na drugi koniec polski potwierdzone notarialnie - w poniedziałek pojadę tu do oddziału i się zapytam czy nie dałoby się tutaj złożyć:/ martwi mnie najbardziej to przeklęte ksero pitu:( ale nie miałam pojęcia, że to ma znaczenie w ogóle:/
 
miałam mówić, że kokardka lub kropeczka dziś wizytują, ale nawet nie próbowałam szukać w starych postach :D
 
Verna- wspolczuje problemow , przekop jeszcze raz wszystko ja też jak szukam jakis dokumentów w nerwach i na szybko nic nie mogę znaleźć; ) a tego pracodawcę to .. szkoda gadać jacy ludzie potrafią swinstwo zrobic;/

Kokardkaa- również trzymam kciuki za Ciebie !!;) ja mam na 14 jeszcze tyle czasu...;)
 
reklama
mitaginka nawet mi nie mów :((( idę zaraz jeszcze raz przekopię wszystkie dokumenty, może coś mi wczoraj w tych nerwach umknęło... i oczywiście zus straszy, że mi tych dwóch lat nie zaliczy do emerytury... i każe przesłać kopie dokumentów do oddziału na drugi koniec polski potwierdzone notarialnie - w poniedziałek pojadę tu do oddziału i się zapytam czy nie dałoby się tutaj złożyć:/ martwi mnie najbardziej to przeklęte ksero pitu:( ale nie miałam pojęcia, że to ma znaczenie w ogóle:/
najgorsze jest, że to ktoś zawalił, ktoś zagrał nie fair, a Ty musisz się stresować i to odkręcać... absurd... dlaczego nie zajęli się tematem od razu? tylko dopiero teraz... tak to mogłabyś od razu reagować, zwolnić się, albo dowiedzieć u szefa, co i jak, a tak to niewiele możesz...
powodzenia w szukaniu!
 
Do góry