reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Dobrze macie z tymi Mezami sowimi :) moj jakoś sie nie zaangażował w ciąże.. a zmusić go nie zmusze przeciez. Moze sie ocknie jak brzuch mi wiekszy sie zrobi ale będzie czul ruchy. Jak wychodzimy z usg to caly zadowolony uchahany a potem jakby zapominal chcociaz ostatnio stwierdzil ze sie poprawi. Ciekwe czy mu wyjdzie :p
Dziewczyny jakie książki polecacie na nude kryminały najlepiej ? :) ostatnio czytalam Niechciane a teraz Upadek ale jakos mi nie "wchodzi" :)
 
reklama
Czarnulka super że wszystko dobrze
Ja ostatnio czytam ale same lektury szkolne bo mój syn (w2kl podst.) ma co miesiąc przeczytać jedną. I co dziennie czytamy.
 
Spoko płci nie sprawdzał mimo że pytałam , ale nawet nie nie smutno i do stycznia wytrzymam ;-)

robił usg dowcipnie więc tam i tak za Dużo nie było widać bo dziecko już spore... Tyle co było widać cień cienia krwiaka i szyjkę :)
 
Mój mąż cieszy się na dziecko i już planuje, jakie zabawki mu kupić, żeby się z nim bawić.
ALE jakoś wcale do niego nie dociera, że jestem w ciąży i nie czuję się tak, jak przed ciążą!
Nie rozumie, że nie umiem za szybko chodzić, że na schodach dostaję zadyszki, że spędzenie godziny w Saturnie na oglądaniu telefonów jest dla mnie nie do wytrzymania! Mówię mu o tym, a on traktuje to jakbym po prostu narzekała i była dla niego niemiła..
Przykro mi.
Żałuję, że to on nie może być w ciąży i zobaczyć, że wcale sobie tego nie wymyslam!
 
Ania ja miesiąc temu czytałam całą serię Camilli Lackberg . Polecam.

Czarnulka a bierzesz jeszcze coś na krwiaka?
 
Ostatnia edycja:
Czarnulka super, że wszystko dobrze i krwiaka już prawie nie ma... :)

Ania z kryminałami to trzeba uważać:p bo później we śnie się przerabia drugi raz to co w książce:p ale jak nie jesteś wrażliwa to polecam jo nesbo i camille lackberg:) Ja z reguły mam pozaczynane kilka książek na raz;P ostatnio przerabiam wilka z wall street i gre o tron...
Jeszcze mogę z czystym sercem polecić pauline simons - jej saga o tatianie i aleksandrze jest genialna i choć nigdy nie podobały mi się tego typu książki to siostra mi poleciła i nie żałuję - warto przeczytać:)
 
reklama
Karnem- dzieki :)

Rukmini- u mnie niestety podobnie. Jakby zobaczyli jak to jest ciężko byc w ciąży moze by sie tak nie zachowywali. Raz jak mi wywalił z tekstem "ciaza to nie choroba"to myślałam ze go udusze :D niby nie ale czasem własnie tak sie czuje:) moj juz wie jaki wozek kupimy itp. ale ciaza jakos nie robi na nim większego wrażenia:) pewnie przezywają to na swój sposób ale mogli by sobie odpuścić czasami i nas porozpieszczać ;)
 
Do góry