reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Czarnulka to dobrze ze jest dobrze, szkoda tylko ze musisz czekac az do stycznia zeby dowiedziec sie cos wiecej o dzidzi, jakby go zbawilo te pare minut... No ale co zrobic, wazne ze z Toba i malenstwem ok.
 
reklama
Czarnulka, superowo, że wieści dobre :)

Rukmini, współczuję i wiem, że to nie temat do żartów, ale nie wiem czy kojarzysz taką opowiastkę, że koty kładą się przy chorym miejscu? Moja kitka często śpi nad moją głową :-D dawniej się śmiałam, że próbuje wyleczyć ukryty mózg :-D może powinnaś sobie kota sprawić?
A tak serio, to nawet nie wiem co Ci poradzić...
 
Czarnulka, superowo, że wieści dobre :)

Rukmini, współczuję i wiem, że to nie temat do żartów, ale nie wiem czy kojarzysz taką opowiastkę, że koty kładą się przy chorym miejscu? Moja kitka często śpi nad moją głową :-D dawniej się śmiałam, że próbuje wyleczyć ukryty mózg :-D może powinnaś sobie kota sprawić?
A tak serio, to nawet nie wiem co Ci poradzić...
Mam już dwa koty! :-D
Jeden bardzo czuły i cały czas się na mnie kładzie.
Drugi chyba wyczytał, że kot przejmuje choroby właścicieli! i na wszelki wypadek trzyma się od nas jak najdalej może!

Wzięłam solpadeine i ból powoli odchodzi. Co za ulga.
Boje się brać ten lek, bo teoretycznie nie wolno w ciąży.
Biorę, jak czuję, że jest źle.
Bo czasem boli mnie cały dzień, ale tak do wytrzymania.. a innym razem tak, że nawet ciężko mi zmienić pozycję w łóżku.
Zaczęłam sobie notować te bóle tabelce, w której zapisuję ciśnienie.. Na razie wychodzi, że boli mnie dużo częściej niż nie boli.
Zdecydowanie lepiej się czułam w pierwszym trymestrze!
Te bóle zaczęły mi się dopiero jakoś na początku listopada.
 
Witam słonecznie :-)
Trzymam kciuki za wizyty, Czarnulka gratki, że wszystko ok :tak:
Ja rano byłam u koleżanki na kawie, a teraz mam brzuch pełen kapusniaczka :-) chyba muszę ograniczyć kwaśne rzeczy, bo nie wiem, czy to zgaga, czy co, ale czujęod wczoraj z przerwami ucisk w okolicy mostka...
 
Rukmini mam podobnie - u mnie też takie bóle głowy pojawiły się dopiero od niedawna:/ ale jak już są to są nie do zniesienia i nie pozwalają funkcjonować:/

Beata ja też uwielbiam kryminały i po nich to dopiero miałam śledztwa i morderstwa co noc;P ostatnio po jo nesbo:p dlatego póki co też nie czytam;) ....ale nie pomaga;) Jak były głupoty w głowie tak i zostały...

karenm określenie "okres ochronny" uważam za idealne!:D tylko, że mój też nie ukrywa, że cały czas się boi o mnie i Maleństwo... Podobnie jak u Matik z tym...

A mnie nie było raptem godzinę w domu i w tym czasie listonosz przyniósł zawiadomienie o poleconym:( pewnie wykrakałam z tym zusem:( asiaf kiedy masz się do nich zgłosić? daj proszę znać czego chcieli...
 
reklama
Do góry