reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Cześć dziewczyny :) witam się nieśmiało ;) na początku ciazy udzielałam sie na forum ale pozniej zle sie czulam, hormony wariowały .. i zrobiłam sobie przerwę 8 tygodniowa :)
Ja mam wrażenie ze od jakiegoś czasu mam jak to ja nazywam "skleroze ciążowa":D nigdy nie mialam problemow z pamiecia a teraz to jest jakaś masakra najlepiej zapisywać wszystko na kartkach i przyczepiać na lodówkę :)
Usg mam jutro mam nadzieje ze dowiem się pleć w końcu chociaż może to jeszcze za wcześnie :) Termin z OM wychodzi na 13 maja a z usg 18 :)
 
reklama
Monika tez mnie to dopada ; ) co do wagi to ciągle stoi w miejscu pewnie dlatego ze nie mam apetytu i szybko się najadam, ale za to słodycze jadłabym nałogowo no ale staram się je ograniczyć jeść same słodycze - zdrowe to nie jest :)
 
U mnie waga rośnie mimo, że nie jem jakoś dużo a słodyczy jem mniej niż przed ciążą, więc ze 20na plusie pewnie będzie, staram się tym nie martwić.
 
Vivid zazdraszczam meza :)

Ja wstalam poogarnialam troche i stwierdzilam ze jakos brak mi sil, glowa mi peka, znowu mi slabo, takze wskoczylam do lozka a syn razem ze mna, niestety pozniej trzeba wstac bo na 15 idziemy ba szczepienie a pozniej do Wroclawia musimy pojechac

Co do wynikow to leukocyty ponad norme, hemoglobina ponizej normy, hematokryt ponizej, pct powyzej, neutrofile powyzej, reszta ok i jeszcze niedojrzale granulocyty IG % i niedojrzale granulocyty IG il to jest powyzej normy i z tym wczesniej sie nie spotkalam
 
Witam się porannie:)
Monika wspolczuje bolu...
Bozka wspolczuje chorego faceta nie ma nic gorszego...
Verna ciekawe sny masz:) moze ogladalas ostatnio takie filmy albo książkę czytalas jakaś wojenna? Ja bardzo lubie czytać kryminały ale odkad jestem w ciąży nie mogę bo wszystko to mi się później śni...
Vivid ja tez jestem przytulasna ale nie w ciąży.. Mój nigdy nie był wielkim fanem przytulania ale od tych czterech miesięcy tylko by mnie tulil a ja nie mam ochoty :) i weź tu dogodz babie:D chociaż teraz jak go nie ma to tak mi go brakuje ze mógłby cały dzien się tulic:)
Hej Ania nie przejmuj się z ta skleroza nie jesteś sama:)
&&&& dla wizytujacych:)
 
Hej dziewczyny z rana
Kciuki za wizyte szybko daj nam znać

A my wszyscy dzis odwaliliśmy lipę wszyscy spóźnieni nikt nie słyszał budzikow szok 3 telefonu po kilka budzikow . Obudziliśmy sie po 2 godzinach masakra
Dzieci zadowolone bo do szkoły nie pójdą , mąż spóźniony wiec lata biegając :)
Ale zakręt szok
A ja dostałam kawkę łóżka i oczy otwieram
Co do przytulania to mój mąż na początku ciaży był bardzo zestresowany bo wiele ciąż straciliśmy wiec lek straszny nas ogarniał ale juz od dłuższego czasu jest spokojniejszy i jest taki wyrozumiały ze aż mnie zadziwia
Bardzo jestem z niego dumna
Nigdy wczesniej aż tak tych czułości nie potrzebowałem a teraz Bardzo Bardzo ;)
A. O do sklerozy to od początku jestem strasznie nie rozgarnięta i zapominalska a m. Ciagle sie śmieje że mówią że niby ok30% zmniejszanie koncentracja i pamięć a ty to chyba 50% ha ha oczywiscie to żart a tak złe nie jest ale Auwazam sama że w jednej chwili potrafię zapomnieć już co miałam Robic
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krwiak jest, ale doktor mówi ze jest na wykończeniu. Z dzidziusiem ok, stawiającym brzuchem się nie przejmować...Bo nic się nie dzieje. Szyjka długa zamknięta.dobrze jest. Dzidziusia obejrzymy w styczniu...
A teraz lecę do dziewczyn ;)
 
Do góry