reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy ktoras z was miała kiedyś problemy z nerwicą lekowa bądź ma w kręgu znajomych osobę która w ciąży zmagala się z tym problem? W ogóle zdjęcia pododawalyscie super, duże dzidzie już ;)
 
Dzięki dziewczyny :* Głowy, jak głowy, ale żebym brzucha nie zapomniała :-)

Monika, genialny awatar :D widziałam gdzieś kiedyś taką koszulkę i aż zerknę na allegro :)
 
Vivid dzieki :-D


Ja tez chyba zaczne szukac bo widzialam rozne sliczne bluzy takie z zamkiem na srodku brzucha i jak sie otworzy to taka slodka dzidzia aj piekne
 
witam Was serdecznie!:)

Katagorka, Matik gratuluję udanych wizyt i dziewczynek!:)

Migotka witaj:)

vivid ja wrażenie, że czegoś zapomniałam mam teraz za każdym razem jak wychodzę z domu;P Po 10 razy sprawdzam, a i tak w samochodzie pół drogi się zastanawiam, co zostało...:p

asiaf powodzenia z tym zusem nieszczęsnym, pewnie standardowo muszą się czegoś czepnąć:p Ja właśnie tego się obawiam, że będą czegoś chcieli i tylko czekam na listonosza:p
'
bozka dobrze, że się odezwałaś, chorego chłopa współczuję...;) mam nadzieję, że wam niczego nie "sprzeda":)

kropeczka ja się trochę na ten strój czaiłam w tym roku, bo też widziałam, że są dostępne;) ale po Twojej historii chyba sobie odpuszczę ;-)

A ja nawet lepiej nie piszę za wiele co u mnie, bo ostatnio b kiepsko:( Samopoczucie do bani, wczoraj miałam tyle spraw załatwić od rana, ale wstałam z takim bólem głowy i tak cały dzień trzymał dziad... nic nie zrobiłam:( przeleżałam... a do tego doszły bóle brzucha, więc wieczorem nerwy mi puściły totalnie i się poryczałam jak głupia... Do tego spać nie mogę - najgorzej zasnąć, a jak już zasnę to takie durnowate sny mam, że szkoda gadać:p Dziś wystrzelałam pół tuzina facetów i wysadzałam jakieś statki :p Ogólnie motyw wojny, strzelania, nalotów i chowania się po piwnicach to standard;P
 
reklama
Do góry