reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Ja lubie być ogolona na zero i mój facet tez się tak goli:) każdy ma swoje zdanie i swoj gust ja tam nikogo nie namawiam ani do jednego ani do drugiego:)
Kropeczka tez ostatnio się nad tym zastanawialam ze dawno się nie odzywaly...
 
My też się z mężem rąk golimy. Bardziej ze względów higienicznych bo wiadomo poci się tam człowiek i w ogóle. Ale ja nie gole się codziennie.od 3 mies mamy abstynencje wiec przed wizytami się gole i co tydz
 
Dziewczyny czy wiadomo coś więcej nt zamkniętego wątku? WOlałabym żeby nikt z zewnątrz nie czytał sobie naszego forum jak książki...
 
reklama
Kropeczka... Miło ze ktoś o mnie pamiętał ;)
Czytam was codziennie od deski do deski ale zanim zdaze odpisać cos na dany temat to sie okazuje ze jestem znów w plecy kilka stron. Ja siędzie w robocie po 10/12 h ostatnio i nie mam na nic czasu ani siły.
Poza tym mam sie dobrze, maluszek chyba też, bóle pleców mnie przerażają, boje sie ze w 9 miesiącu bede na wózku jezdzic skoro w 4 z ledwością chodzę ;/ od rana jest dobrze zbiera sie i zbiera cały dzien i na wieczór jest kumulacja, jak juz usiądę to nie moge wstać, oczywiście to tez zależy od intensywności dnia.
Teraz sobie zaplanowałam ze tak naściemniam położnej, ze mnie w końcu wyleczy. Bo już nie wiem co to moze byc moze korzonki? Moze nerka? Promieniuje w pośladek prawy... Tyle z minusów.
Cera włosy paznokcie - super ;) normalnie podobno promienieję.
A co do tematu o zaroślach - haha - to ja też mam problem, znaczy lenia ;) po prostu nie chce mi sie tam golić, a nogi na odpierdziel ostatnio tylko do kolan ogoliłam, depilator u mnie odpada bo zaraz mi włosy wrastają.
A ostatnio mój B obudził mnie o 5 rano na małe co nieco, to było mi wstyd i kochaliśmy sie przy zgaszonym świetle ;p ale dzis musze poskromić to i nadrobić zaległości bo mam smaczki ma mojego kochanego ;) hihi ah ten 2 trymestr ;)

Pozdrwiam was ;***
 
Do góry