reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

No to moze ale prawdziwy laser tez nie daje gladkosci na zawsze tylko na 5 lat bodajze. Ostatnio o tym dziewczyny na kwietniowkach pisaly.
Daje na zawsze. Podobno...
Mówię np. o aleksandrytowym. Tzn. lasery są w użyciu dopiero od kilkunastu lat (w PL), więc to "na zawsze" nie jest jeszcze stwierdzone empirycznie, ale takie jest założenie.
Ale! On usuwa istniejące włosy. Co wcale nie znaczy, że przy zawirowaniach hormonalnych albo ciąży (=również zawirowania hormonalne) włosy nie odrosną - nie ze starych cebulek, które zostały zniszczone, ale nowe. O tym też gdzieś czytałam. To jest możliwe.
Ja więcej ciąż nie planuję, więc zaryzykuję. Może choroby hormonalne mnie nie dopadną.
 
reklama
Hm w tv mówią ze raz na zawsze sie pozbędziesz włosków wiec moze tylko trzeba właściwy sprzęt wybrać bo w tym zazwyczaj jest główny problem

Babka, która mi robiła IPL w Yasumi Epil powiedziała, że po ok. 5 latach zabiegi się powtarza, więc ten Phillips na pewno nie jest na zawsze - szkoda kasy moim zdaniem.
 
Witajcie:-) Czarnulka to było doobre :-D A co do tych włosów to odkąd jestem w ciazy strasznie duzo mi sie pojawiło włosów na brzuchu sa długie ale jasne ciekawe:no: Co do golenia miejssc inntymnych ja musze zawsze miec tam zerówke ja tak lubie i mój facet tez :-p
 
Witajcie:-) Czarnulka to było doobre :-D A co do tych włosów to odkąd jestem w ciazy strasznie duzo mi sie pojawiło włosów na brzuchu sa długie ale jasne ciekawe:no: Co do golenia miejssc inntymnych ja musze zawsze miec tam zerówke ja tak lubie i mój facet tez :-p
Właśnie u mnie też starczą blond włoski na brzuchu jak naelektryzowane :D

Mój chłop (ja zresztą też) tez woli na zero, ale od ponad miesiąca juz się nie trykamy to się tam wgl nie zapuszcza :-D
 
Dziewczyny tak jak piszecie IPL nie ma tak dobrych efektów jak prawdziwy laser. IPL jest na jakiś czas i trzeba powtarzać a laser jest na zawsze. Najlepsze sa włosy ciemne długie i grube wtedy efekt jest najlepszy i najskuteczniejszy a w ciąży nie można stosować ani tego ani tego
 
No my tez sie nie seksujemy ale lubimy sobie pospac bez ubranek i takie tam,,,, wiec staram sie zawsze golic a ostatnio mój mi zaproponwał ze jak bedzie duzy brzusi to on bedzie operowac tam maszynka:-)
:-)
 
reklama
Asia, pisz! Pewnie moje zdanie będzie podobne. :cool2:
Zabawnie to wygląda na nagich plażach/kempingach.. kiedy to mamuśki są na zero, a dziewczynki w wieku 12-14 lat całe zarośnięte.
Mojego męża strasznie to razi. Mnie w sumie też, ale co zrobić. Do tego już doszło, że się nieco poodwracało. :confused:

My się seksimy cały czas, a nawet gdyby nie, to jakoś nie chciałabym się tam zapuszczać.
Ciągle mam wizję, że nagle się coś zacznie dziać złego, pojadę na ostry dyżur, a tam busz. blee.. :baffled:

Pamiętam, jak moja przyjaciółka już z regularnymi skurczami co minutę, jechała migiem nie do szpitala, ale do domu, ogolić nogi.

PS
Też śpimy nago i chodzimy tak w weekendy po domu (wtedy wstajemy późno, jemy śniadanie ok 13 itd), chyba że jest zimno w mieszkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry