reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Czarnulka No ja jak wcześniej plamiłam to tez rezygnowalismy ze wszystkiego potem już było ok to sie okazalo ze grzybek i znów zakaz to teraz znów się okazało że zapalenie pęcherza i boli mnie i szczypie wszystko na dole wiec znów pod górkę ale odkąd mój wie że bedzie synek to mówi że nie musimy sie kochac nawet do konca ciazy byle by z antosiem i jego mamusia było wszystko ok wystarcza mu przytulaski:-)
 
reklama
No wlasnie gola cipka przypomina mi cipke mojej 2 letniej corki... Dla mnie jak sie facetowi lysa podoba to ma jakies zapendy pedofilskie... Lysa jest u dziecka anie u doroslej kobity...
 
Rukmini ja bylam nawet wygolona jak rodzic zaczelam ale do porodu i tak ci miejsce ciecia krocza maszynka taka elektryczna przejedzie. Mi tak bzykla i lysiutka tam bylam przy samym ujsciu gdzie mi sie nigdy nie uda wygolic dokladnie. Wiec nawet jakbys przyszla zarosnieta jak bubr to nikt na to nie zwroci uwagi. A ginowie za owlosienienu modych kobiet nawet chwala...
 
Wiedziałam ze to ci chdzi po głowie:-p Asiaf . Nie mój facet nie ma na 100% zadnego popedu do dziewczynek małych .
Wielu facetów lubi zerówke jak mu sie tam nic nie plata hehe alee mam swiadomosc ze sa tez tacy co lubia myszke zarosnieta :-) A co do ginów to jest różnie z tym bo znajomej lekarz powiedział ze mamy 21 wiek i pora zrobic cos z tym buszem a byla to mloda laska rozumiecie ja bym m chyba sypła lubie miec tam zeero ale szanuje to ze ktos woli inaczej :-)
 
Asiaf mnie nikt cale szczescie przed porodem nie golil :)

Rukmini mam podobny problem z krostkami po goleniu jakTy i strasznie mnie to irytuje!!! Jak tylko bede mogla( od razu po karmieniu) ide na komplet laseru.
 
Jak jiz mialam parte to bylo mi calkiem obojetne co tam sie dzieje :p ale nawet nie poczolam chciala bym miec taka maszynke jak ona miala, na gladko ale bez naciagania no przylozyla i wygolilo bez zaciecia itd. Bajer.
A gin jakby skomentowal moj zarost to bym to zglosila tym barsziej ze ginekolodzy polecaja zeby byly tam wloski bo to zdrowsze i bardziej higieniczne. A lyso miec zeby wlosy w zeby nie wchodily to lenistwo i brak akceptacji ze strony chlopow. Ciekaw czy oni sobie gola na zero zeby nam wlosy w zeby nie wchodzily...
 
Rukmini ja bylam nawet wygolona jak rodzic zaczelam ale do porodu i tak ci miejsce ciecia krocza maszynka taka elektryczna przejedzie. Mi tak bzykla i lysiutka tam bylam przy samym ujsciu gdzie mi sie nigdy nie uda wygolic dokladnie. Wiec nawet jakbys przyszla zarosnieta jak bubr to nikt na to nie zwroci uwagi. A ginowie za owlosienienu modych kobiet nawet chwala...
Mnie średnio obchodzi, co sobie ginekolog, czy inny lekarz pomyśli.
Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, jak ja się będę z tym czuła. A będę się czuła fatalnie, zażenowana itd.
I nie sądzę, żeby nawet przy porodzie nie miało to dla mnie znaczenia. Wtedy będzie i tak tyle stresu, że dodatkowego nie chcę sobie dokładać.


Sesja laserowa to koszt kilkuset zł (200-800) - zależy od miejsca, ilości owłosienia, a także od samego lasera, od miasta, gabinetu itd.
A takich sesji trzeba 3-6, może więcej czasem.
Zacznę już sobie odkładać.


edit

Mój sobie czasem goli na zero.
A wtedy ja strajkuję i go nie dotykam, aż zarośnie. ;)
Tzn. nie mam na myśli buszu! NIE! Chodzi mi o ładnie przystrzyżoną kępkę w odpowiednim miejscu, nic więcej.
Inni na zero czasem mi się podobają, ale mój własny nie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry