reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Witam się piątkowo. Też się cieszę że to piątek, za tydzień wizyta:-D a dziś byłam rano na badaniach.
Co do serów pleśniowych to nie wypowiadam się bo nie jadam za to grzybki w occie uwielbiam ale również dawkuje.
Udanego poczatku weekendu. Ja spadam na ploty do koleżanki, później po syna a popołudniu może jakaś pizza :-p Mam lenia i nie robię dziś obiadu- a co mi tam.
Vivid powodzenia na egzaminie będzie dobrze
 
reklama
Czarnulka śliczne ciuchy.

Verna podobno sery w Polsce to wiekszosc z mleka pasteryzowanego a ten jest bezpieczny jeszcze jak pieczony gotowany to już wogole. Unikalnym takich z zieloną pleśni typu rokpol lub sprowadzanych z innych krajów.

Asiaf ty dostarczasz zwolnienie do pracy oni przesyłają do zus. Jak zus nie ma nr konta to właśnie jest przekaz.

Verna to też kwestia kiedy otrzymał zus zwolnienie poza tym pierwsza wyplata jest z reguły później bo muszą wszystko zweryfikować.
ZUS ma 30 dni na wypłatę środków ale od momentu kiedy otrzyma dokumenty i pewnie za pierwszym razem będzie to właśnie 30 dnia.jak masz zwolnienie od 17.10 to zanim dałaś pracodawcy on przekazał do zus to trochę trwało. Pewnie na dniach dostaniesz.
 
Ostatnia edycja:
Karen obyś miała rację, że kaska wpłynie na dniach:) ...Tak też czytałam z tym zusem, myślę że poczekam do końca listopada i najwyżej w grudniu będę się tym martwić...
 
Ostatnia edycja:
Zamówiłam wczoraj butelki i laktator z drugiego konca Pl i co najlepsze juz kurier jest w drodze do mnie
Verna- zwolnienie mam od 10.10 i dalej czekam na kaske...

Jak dzis laski samopoczucie ja sie dzis super czuje ale mam przemeblowanie i mam tyle sprzatnia... co najmniej na tydzien !!!!!
 
Sery pleśniowe w Polsce nie wszystkie sa pasteryzowane sa tez prawdziwe czytać z tylu tam gdzie skład bo takich plesniowych nie mozna to żywa pleśń
Ja uwielbiam takie sery niedawno zjadłam tylko taki kawalutek malutki

Fajnie ciuchy te spodnie fajne
Sukienka
Ja na szczescie trochę mam takich luzniejszych rzeczy bo od 3 lat sie staraliśmy sieć robiąc zakupy czasem kupiłam cos luzniejszego bo fajnie sie wyglada i bez ciaży i w ciaży :)
No ale spodni takich to nie mam
Wiec będę musiała sie zaopatrzyć :)
Tak patrzę na ceny ze droższe niż normalne prawda? Bo spodnie za 29 to kupie dobrej firmy i fajny materiał a zwykle to po 15/19 euro mamy
Sweterek 14/18euro

Jak byłam z chłopakami w ciaży to rosły mi na potegę włosy na nogach i po tym byłam pewna ze to beda chłopcy bo tyle hormonów :)
A teraz tak średnio wiec nie na dziewczynke nie na chłopca ;)
Ale głowa mnie nie boli ;)
Brzuch płaski nie piłeczka jak z chłopcami
Na słodycze ogromna ochota
A od tego tygodnia juz nie mam gładziutkiej cery ale mam wypryski :(
Mam nadzieje ze przejdzie bo długi żadnych nie miałam problemów z cera
A Wy jak?
Oki miłego dnie
 
Aaa miałam pisać że też z pamięcią u mnie kiepsko.

Dziś spałam prawie do 10 i jeszcze spać mi się chciało ale to już przesada . codziennie wstaje o 7 bo tak budzi się mąż i syn i zawsze mały leżak uje u nas w sypialni pije mleko a tato idzie po bułki.

Matik ja nie pamiętam jak było z synkiem z owłosieniem.z synkiem miałam piłeczkę teraz wydaje mi się bardziej na boki idzie ale to też po ciąży ciało jest inne.
 
hej co do serów to ja też uwielbiam.Oglądałam "O matko" Bosackiej i ona mówiła, że spokojnie można jeść bo żeby zaszkodziły to by trzeba kilogramami je i dowcipnie przyjmować:-Dtakże spoko
Matik-co do wyprysków ja należę do osób, które nie mają normalnie prawie wcale, a teraz ciągle mi coś wyskakuje i nawet na dekolcie buuu
 
Didi to czekamy razem;)
Matik ja z wypryskami walczę od 12rż:p I nic nie pomogło:( A w ciąży jakby trochę mniej tego wyskakuje na szczęście, chociaż bez tapety się z domu nie ruszę ;)
U mnie bóle głowy były często, ale tak od 1,5tyg zdecydowanie rzadziej (wyjątek dziś, bo bardzo źle spałam i się tym pleśniakiem przejęłam;). Włosy rosną chyba w tym samym tempie, nie zauważyłam żeby coś się zmieniło;P Mam mieć synka zgodnie z tym co gin wypatrzył;) Brzuch maleńki i płaski, jak widzę Wasze brzuszki to mój mizerota jeszcze;D choć wydaje mi się, że ostatnio jakoś bardziej ruszył;) Za to cycki szaleją;P Żaden biustonosz nie jest dobry, a wczoraj jak byłam mierzyć to 75E był na styk, trochę obcisły, a większego nie było akurat:p chyba, że 80 ale one za luźne pod biustem troszkę...
 
reklama
Możemy później weryfikować to jakiś z płcią te objawy ciekawe czy coś w tym jest.ja wysypana nie jestem choć pojawia się coś co jakiś czas.
 
Do góry