reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Hej witam się piatkowo :) co do serów plesniowych to ich nie jadlam nigdy wiec się nie moge wypowiedzieć...
Jeśli chodzi o kurtki zimowe to jeszcze się mieszcze i mam druga taka narciarska rozmiar większa wiec mam nadzieje ze jakimś cudem nie będę musiała kupować...
Wypryskow jakichś strasznie dokuczajacych nie mam więc luzik:)
Czarnulka sliczne ciuszki ja nie umialabym zdecydować i odrzucić jakaś rzecz:D
 
reklama
Cześć,
umieram... Jestem po 5h snu... Oczywiście zasnęłam po 5, a teraz kurier zakichany z ledami na choinkę mnie obudził :-(
Mózg to mi zaraz wypłynie uszami.:'(
Wiecie co jeśli o włosy na głowie chodzi to ja w ciąży mogę całe życie chodzić ;-) są grubsze, lśniące i szybko rosną-wylaszczyły mi się :-D
Paznokcie to samo, rosną jak głupie...Jak je pomaluje to wyglądam jakbym hybryde na żelu miała :-D
Za to włosy na nogach i bożence to mnie załamuja....nigdy w życiu tak nie miałam :-( grube, twarde.... Już nawet z nimi nie walczę, od 3 tygodni żyją swoim życiem... A wczoraj przed snem chlopowi zapodziala się dłoń przy moich majtkach:p i przeżył szok:-D podejrzewam traume na całe życie :-D
 
Czarnulka, jak czytam takie posty, to z chęcią bym dodała jakąś dodatkową funkcję za najlepszy post tygodnia :D
Ja ostatnio po dłuższym czasie zaryzykowałam depilatorem przy pusi, bo też golenie mnie zaczęło przerażać, a już jakiś czas temu zezygnowałam z depilatora tam, bo za bardzo wrastały i więcej było problemu później z wydłubywaniem tych rosnących równolegle pod skórą. Znowu golenie to efekt na chwilę, z woskiem za dużo męczarni, wolę na prostych powierzchniach :)
Ja już po egzaminie. Teraz pozostały modły :)
 
No dlatego ja mam maszynkę do golenia :)
Ale ze uwielbiam sie przytulać z mężem i ochota mi nie przechodzi No i wiadomo na plaże sie chodzi to człowiek jest zmuszony dbać o siebie cały czas a nie ukrywam męczące to jest No ale cóż zrobic ;)

Vivid to kciuki za wyniki :)
 
reklama
Do góry