reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

reklama
Matik, z racji moich szerokich bioder i na dana chwile jeszcze bardziej poszerzających się byłam zmuszona poszukać czegoś bardziej rozkloszowanego i trafilam tak na sukienke/tunike:

Umstandsmode Umstandstunika Tunika Bluse Umstandskleid Kleid 36,38,40,42 (Liz) | eBay

a przy okazji spodnie:

Umstandsmode Umstandshose Schleife Hose Röhrenhose mit Bauchband 34,36,38,40,42 | eBay

i sweterek :)

Umstandsmode Umstandspullover Umstandstunika Tunika Winter mit Bolero 36-40 | eBay

póki co jeszcze nie zamówiłam i sie zastanawiam jeszcze nad ta sukienką....
ale! Co ciekawe... mierzyłam sie w biodrach żeby znaleźć rozmiar spodni i tu zdziwienie bo mieszcze sie w S:baffled: gdzie s to miałąm chyba w podstawówce:-D no ale tu jest inna rozmiarówka...;-)
 
ooo własnie sie dowiedziałam, ze za częste bóle głowy i szybko rosnące włosy na nogach odpowiedzialny jest chłopiec w brzuszku:-)

boże co za herezje:-D
 
Cześć laseczki!:)

Czarnulka gratuluję kopniaka!:) Czyli za te okropne bóle głowy mogę winić synka??:p Sukienka, spodnie i sweterek super!:)

Pyszne przepisy na sałatki, muszę wypróbować:)

Ja dziś obudziłam się w środku nocy tak zestresowana i z okropnym bólem głowy, że już do rana zasnąć nie dałam rady:/ na szczęście ból zamienił się w ćmienie i mogę jakoś funkcjonować;)

Też mam fazę na rzeczy w occie:p normalnie jadłabym non stop, ale ponoć nie wolno za dużo, więc sobie dawkuję:p

Mój się śmieje już dawno, że mam mózg ciążowy, ale się tym nie przejmuję:p Zapominam się często i ogólnie zakręcona jestem, ale zawsze w sumie tak miałam tylko w mniejszym stopniu niż teraz:p

Dziewczyny a czy Wy jecie sery pleśniowe?? Ja wczoraj zjadłam pierwszy raz od kiedy w ciąży jestem i mam straszne wyrzuty do siebie teraz:/ niby był z mleka pasteryzowanego i na pizzy więc w dużej temp. siedział i nie powinno być tej okropnej listerii, ale strasznie się zeschizowałam, że dziecku szkodzę:/
 
Dzień dobry:-) jak dobrze ze dziś piątek :-D
Czarnulka super ze poczułas kopniaczka :-)

Teraz powoli zaczną się nam boksy od dzidziusiów :p
Dzisiaj czeka mnie dużo pracy...
Obiad kapuśniak i pierogi z mięsem i kapustą.
Jeszcze chce upiec szarlotke:-D a popołudniu na zakupy z mężem .
 
Szybkie dzień dobry :)

Dziewczyny trzymajcie kciuki, bo o 10tej mam egzamin na uprawnienia, a im więcej wczoraj testów rozwiązywałam, tym gorzej mi szło i nie jestem już takiej dobrej myśli jak jakieś 24h temu...

Mam nadzieję, że bobas nie odczuje tego stresu tak mocno jak ja (a niby miałam się stresować dopiero na ustnym...)

Miłego dnia!
 
Cześć laseczki!:)

Czarnulka gratuluję kopniaka!:) Czyli za te okropne bóle głowy mogę winić synka??:p Sukienka, spodnie i sweterek super!:)

Pyszne przepisy na sałatki, muszę wypróbować:)

Ja dziś obudziłam się w środku nocy tak zestresowana i z okropnym bólem głowy, że już do rana zasnąć nie dałam rady:/ na szczęście ból zamienił się w ćmienie i mogę jakoś funkcjonować;)

Też mam fazę na rzeczy w occie:p normalnie jadłabym non stop, ale ponoć nie wolno za dużo, więc sobie dawkuję:p

Mój się śmieje już dawno, że mam mózg ciążowy, ale się tym nie przejmuję:p Zapominam się często i ogólnie zakręcona jestem, ale zawsze w sumie tak miałam tylko w mniejszym stopniu niż teraz:p

Dziewczyny a czy Wy jecie sery pleśniowe?? Ja wczoraj zjadłam pierwszy raz od kiedy w ciąży jestem i mam straszne wyrzuty do siebie teraz:/ niby był z mleka pasteryzowanego i na pizzy więc w dużej temp. siedział i nie powinno być tej okropnej listerii, ale strasznie się zeschizowałam, że dziecku szkodzę:/

Nie stresuj sie jak kest z mleka pasteryzowanego to nie ma prawa zaszkodzic to tak jakbys zwykle melko z kartonu wypila. Zadna listeria ci nie grozi jedz plesniowy smialo. :)
 
reklama
Skleroza ciazowa dopadla mnie baaardzo szybko co bylo najbardziej odczowalne w pracy :( ale teraz jest spoko.
 
Do góry