reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Czarnulka mam takie spodnie z poprzedniej ciąży, fajne są.
Co do szybko rosnących włosów to z syniem mogłam golić nogi raz na 3tyg bo nic nie rosły hehe wiec raczej nieprawda ;)

Verna ja jadłam i jem tylko właśnie z mleka pasteryzowanego, nie ma opcji żeby coś było nie tak.

Ja dziś też wstałam z lekkim bólem głowy mam nadzieje że przejdzie niedługo.
 
reklama
Sluchajcie mam pytanie czy ja jako pracownik w momencie kiedy przechodze na platnosc L4 z zusu ( czyli od 34 dnia L4) to musze cos do zusu wyslac?? Zaklad pracy ma zatrudnione ponizej 20 pracownikow wiec wiem ze wyplacal bedzie zus tylko ja w pracy nienpodalam numeru konta to co zus wyplaci poczta?? Czy ja im musze cos dostarczyc?? Wie ktoras ?
 
Dzięki dziewczyny!:) Niby wiem, że nie szkodzi, ale czasem tak mam, że coś sobie wkręcę i niepotrzebnie się stresuję później:p a tak już mi się chciało tego sera, że nie mogłam się wczoraj powstrzymać;D

vivid będzie dobrze! powodzenia!!:)
 
verna ja też jadłam raz w Pizzy hut na pizzy Marakesz ;-) a co do octu to ostatnio strasznie mnie ciągnie, ale piszesz, że nie powinno się za dużo, to będę musiała ograniczyć

czarnulka piękna sukienka, kupiłam sobie ostatnio podobną krojem- czerwoną :-)

my dzisiaj wybieramy się z mężem do kina, córa do teściów i heja ;-) cieszę się!
 
Asia powinnaś dostać przekazem pocztowym kasę, możesz podjechać do zusu i podać im nr konta (jest druk na to ale nie pamiętam który teraz)...

Słuchajcie ja jestem na zwolnieniu za które powinien zapłacić zus od 17.10... i wyczytałam ze ma na wypłatę 30dni od momentu otrzymania zwolnienia... dziś jest 21.11 a kasy dalej nie ma na koncie:( Nie wiem o co biega:/ Czy też macie jakieś problemy z otrzymaniem od nich pieniędzy?
 
Nie, nigdy nie miałam problemów z zusem ani w pierwszej ciązy, ani teraz. Jestem na zwolnieniu od początku września i co miesiąc 30 dostaję wypłatę (bo zawsze dostawałam na koniec miesiąca), nawet nie odczuwam czy to płaci zus czy firma
 
mitaginka no właśnie w tamtej ciąży zus wypłacił dwa dni po dniu wypłaty (który wypada na 10każdego miesiąca), a teraz coś długo nie płacą... Nie cierpię załatwiać takich spraw:( na samą myśl, że mam tam jechać, albo dzwonić robi mi się niedobrze:p

Na jaki film się wybieracie?

My byliśmy w kinie w środę, pierwszy raz od 3 lat chyba:p na interstellar - film mi się bardzo podobał, chociaż długi bo prawie 3godz:p ale matthew zagrał niesamowicie:D
 
Ostatnia edycja:
Asia jeśli nie podałaś nr konta to dostaniesz pocztą, normalnie listonosz Ci kase przyniesie.

Verna ja pamiętam że pierwszy miesiąc też jakoś z poślizgiem te pieniądze były nie wiem nawet czy dopiero nie dostałam za 1 i 2 miesiąc razem w terminie tego drugiego.
 
reklama
Do góry