reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

czy wam też drga brzuch? tak jakby serducho biło mam juz tak drugi tydzien i nie wiem jak to odbierać a maleństwo też czułam i to jest inne uczucie. jak położe rękę to niekiedy czuje o wiele mocniejsze bicie.
 
reklama
My tegoroczne święta po raz pierwszy spędzimy (chociaż w części) we własnym mieszkaniu. Rok temu już tu mieszkaliśmy, ale nie było jeszcze wykończone, nie było kuchni, tak trochę na dziko. A teraz już czuję, że będzie pięknie. Wczoraj w Castoramie świrowałam na widok choinek i lampek. Jedne upatrzyłam jako ozdobę pokoju
Na Sylwestra chyba idziemy do sąsiadów z bloku obok, kameralna impreza :) Nigdy nie byłam na żadnym balu i trochę żałuję, bo teraz już raczej nie będzie okazji przez parę lat :)
 
Asiaf Ty to nerwowa strasznie jestes
Dziwnie bo jak cały dzien tu zaglądam i ciagle problemy to wiesz robi sie przykro
Nie twierdziłam w moim poście że nie rozumiem tylko żebyście trochę radości z życia zaczerpnęły
Nie możemy sie tu wszystkie dołować

Sorry masz racke narwus jestem bi mnie trzepie jak slysze z w ciazyvto sie z wszytkiwgo trzeba cieszyc. Ani w pierwszej nie bylam jakos mega zachwycona ani teraz nie jestem. Ciesze sie ze jest wszytko ok ale ciagle we mnie strach ze cos sie posypie. Tak juz mam.
 
Dziewczyny, tak mi się chce Coca-Coli... mmmm.... robię kurczaka w musztardzie francuskiej i nie mogę już tego zapachu znieść... a myślalam, że węch już nie jest taki przeczulony :(
 
reklama

No twoje serce do brzucha nie poszlo, dziciecego serca napewno nie mozesz czuc. Jesli to nie tetnienie ktoregos z twoich naczyn krwionosnych ucuskanych przez macice to do glowy przychodzi mi tylko czkawka jako rytmiczne pulsowanie. Choc fakt trocje za wczesnie i raczej nie codziennie :p
 
Do góry