reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
kokardka patrząc na przbierane kg to większość kobiet najwięcej tyje w 3 trymestrze , ja tak miałąm, choć w totalu i tak niewiele przytyłam - 11 kg, z zcego 7 zniknęło jak wróciłam ze szpitala do domu. Jadłam zdowo, słodycze zamieniałam na owoce, a jak bardzo chciało mi się coś słodkiego to raczej dawkowałam sobie. A ciasta głównie pieczone przeze mnie.

mAgnesia może zamieniaj posiłki na bardziej zdrowe. Dobrze jest jeść co 3 h, ja też tak jem :) Kciuki zaciśnięte! My wybieray sie na domówkę (mąż jeszcze będzie chodził o kulach).

vivid super wieści!!

mitaginka ja też ubrałabym już choinkę! Jadę w tym lub nast tygodniu po ozdoby na naszą pierwszą prawdziwą choinkę w nowym domu :)

Rukmini porozmawiaj z ginekologiem, może coś sensownego będzie w stanie doradzić/ zalecić i mooooco trzymam kciuki żebyś trafiła na odpowiedniego psychologa.

Kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty!!!
 
Hej
kciuki za dzisiejsze wizyty :)

Widze że nie tylko ja już świątecznie nastrojna hehe a jakby spadło odrobinkę śniegu to już wogule ;)

My na sylwka nie mamy jeszcze planów a chyba najwyższy czas coś pomyśleć :)
 
Powodzenia na wizytach. Cis czuje ze dużo pozytywnych wieści dziś usłyszymy :)

Ja sylwester w domku.nie miałabym z kim zostawić synka a i nie czuje się dobrze do balu. Marzyli mi się zawsze taki sylwester w hotelu z kuligiem ale mąż wybił mi kulig w ciąży z głowy. A i gniezdzenie się w hotelu z 2 latkiem bez jego zabawek pokoiku gdzie i tak nie posmakujemy rozrywek to już lepiej w domu.
 
My od kilku lat spędzaliśmy sylwka w domu. Wreszcie rok temu wybralismy się na sylwestrową imprezę, nie bal, ale do klubu. Było super! A tu znów przerwa :dry: jak człowiek dopiero zasmakował tego czegoś :zawstydzona/y::-D
ale co, pojdę i i tak nie potańczę jakoś specjalnie, nie napiję się ;-) nie wiem, nie mam na to pomysłu...
 
Ja byłam ostatnio na weselu, teraz jeszcze idę na andrzejki ( taki bal) i Sylwestra mam już ochotę spędzić na jakiejś domówce :) Pewnie w gronie najbliższych znajomych :) Też będzie fajnie :)

Ohhh też już się nie mogę doczekać świąt. Uwielbiam ten klimat, tradycje,moja duża rodzinka, super :) Tym bardziej, że w końcu wymarzone święta z kruszynką w brzuszku - to coś najpiękniejszego. Co roku ( od 10 lat) były tylko bolesne dla mnie życzenia , żeby się w końcu udało, żeby się udało.
 
Rukmini- porozmawiaj z ginekologiem poszukaj pomocy i nie zwlekaj-to nic nie da (wiem z doświadczenia) nie mniej takich wyrzutów sumienia-nie nakręcaj się a raczej spróbuj się nie nakręcać.Jeśli lubisz czytać to polecam Potęgę Podświadomości.
Mi pomogła.
 
Cześć mamusie czytam czytam a tu juz o świętach. Jak ja lubie ten czas, tą bieganinę przed świętami już mniej lubię bo po dłuższym czasie męczy mnie to.
Ogólnie to dziś mam lenia i to ogromnego, mój ukochany wyjechał zobaczymy się na świeta i tak jakoś ogólnie nic mi się nie chce. Na dodatek moja ósemka mnie ćmi a chirurg dopiero za 6 dni.:baffled:
 
reklama
Do góry