reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Czesc dziewczyny,
Lisica - powtórzysz badania, będzie dobrze :tak:

Mitaginka - wszystkiego najlepszego, spokojnej ciązy, dużo zdrowia :happy:

mAgniesia
- w sumie ciśnieniomierz sam sobie reguluje na ile musi napompować, chyba nie można tego zmienić, mój tez mocno pompuje ale żeby ślady zostawiać to nie...

Andzia - lekarz by ci powiedział jakby było coś nie tak, dopytasz następnym razem, ja też często tak mam, że wyjdę z wizyty a dopiero potem coś tam do mnie dotrze albo pytanie sie przypomni

Co do wszelakich kłuć do ja już w ogóle nie mam siły bo co dzień cos mi jest coś boli coś kłuje i to też znacznie wyzej pępka więc nie macica.. staram się nie przejmowac tak bardzo, ale wiadomo...
 
reklama
Lisica mi to igm wydaje sie malutkie, wiec wychodziloby na to ze kiedys chorowalas. nie martw sie na zapas! oby powtorzenie Cie uspokoilo!

a jak czesto powinny byc badania na toxo? mialam na samym poczatku, ale mysle ze powinno byc powtarzane, a narazie nie jest :eek:

Bella a moze zadzwon do lekarza i zapytaj czy moze lepiej przyspieszyc wizyte?

sto lat mitaginka!!!

Andzia gratuluje udanej wizyty! wymiarami sie nie przejmuj, moze niedokladny pomiar. ja tez sie ostatnio przejmowalam, bo brzuszek i glowka niby malenkie,a nozki dlugie. bedzie ok! stres nam nie pomoze.
 
Mitaginka najlepszego!

Magniesia moze za mocno zaciskasz na rece i dlatego takie odczucie?
Nie martw sie teraz ze nie czujesz ruchow bo dzieciaczki maja jeszcze mnostwo miejsca do brykania

Andzie rozbieznosc duza ale chyba faktycznie lekarz by cos powiedzial

Monika ja czuje takie delikatne muskanie od srodka, porownac mozna do tego jakby ktos palcem pykal
 
Witam sobotnio
Walkę z pierogami uważam za zakończoną, chyba z 500 ich było, mam dość do świąt już nie robię za żadne skarby.
Mitaginka naj naj najlepszego.
Teraz odpoczynek a później jeszcze na miasto
Udanego sobotniego popołudnia.
 
a ja mam focha na mojego S.:wściekła/y:
chciałam sie wybrac z nim na zakupy, to ten kazał mi leżeć:-( ale mi nic nie jeeeeest no :wściekła/y:


na pocieszenie odpaliłam sobie piosenki świąteczne i sie odmóżdzam :cool2:
 
Mitaginka wszystkiego najlepszego.

Andzia nie przejmuj się tak wymiarami. W pierwszej ciąży miałam nawet 3-4 tyg rozbieżności np głową na 22 tydz noga na 19.to jest normalne wiec myślę że dlatego lekarz nic nie powiedział.
Mmm pierogi.ale bym zjadła.
U mnie mąż rybę smaży.


Zaraz rozkladamy papier farbki na podłodze i mój synek 2 letni będzie tworzył rekoma:)
 
Miłych urodzin Mitaginka, moje tydzień temu byly boskie :) piccolo i słodycze - jak u 8-latki ;) ja wlasnie wsadzilam ze 40 cebulek :D najwieksza zaleta posiadania domu. My niestety zdecydowaliśmy sie na mieszkanie, ale na szczęście teściowie maja dom, a tym samym darmowego ogrodnika :D mam nadzieje, ze dzidka za bardzo nie ściskałam :) milego popoludnia
 
reklama
Do góry