reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja Cie krece normalnie kuleje jak stara babcia przez ten ból na wzgorku lonowym. Jak sie nie ruszam jest ok kurde co to moze być, a do lekarza dopiero w czwartek.
 
reklama
Bella to moze byc spojenie lonowe ... czasami tak wlasnie boli. Trzeba to sprawdzic u lekarza na wizycie,bo moze sie ono rozchodzic.. znajdz pozycje w ktorej ci najwygodniej. Nie stawaj na jednej nodze np przy wkladaniu spodni,bo wtedy zapewne boli bardziej. Czasami tak jest i nie oznacza niczego groznego. Warto to jednak sprawdzic.
 
Bella weź dwie tabletki magnezu na raz i zobacz co bedzie za godzinke. Moze pusci bo moze to jakis skorcz miesnia.
 
Bella kciuki zeby bol ustapol.

Lisica ja tez jestem pewns ze jam powtorzysz badania to wszystko bedzie ok. Nie stresuj sie niepotrzebnie poki co.

Bozka super ze lekarz sie sprawdzil teraz na wizycie.

Mitaginka jakie pysznosci przygotowujesz?

Bella a moze za dlugo siedzialas??

My mielismy przugode bo maz dostal krwotoku i jak pojechalismy na oddzial to zalozyli mu dodatkowy szef.
Spokojnej nocy mamuski
 
Eweli poszperalam w necie i robię skrzydełka z kurczaka w marynacie z limonki imbiru sosu sojowego papryki chili i czegoś tam jeszcze. Szaszłyki . Ciasto owsiane czekoladowe. I drugie mali owe z galaretka. Do mięs dwa sosy. Co z tego wyjdzie to nie wiem. Planu b brak ;-)
 
No dzisiaj juz lepiej,mąż wczoraj rozmasowal trochę i jest w miare,cos tam lekko pobolewa ale bez porównania...tylko ze znowu krew z nosa mi rano poleciała wrrr wczesnien nigdy mi nie leciala.
 
Mitaginka 100 lat!!! Spełnienia marzeń!!! :D
Bella Asia ma rację magnez dobry na wszystko!:) Nie zaszkodzi, a może odpuści Ci ten ból:) Mi rano też krew z nosa leci, ale u mnie pewnie ten acard ma wpływ;)

Miłego dnia!:)
 
reklama
Do góry