reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Majowka gratki wizyty!

Mieloneczka dobrze ze wszystko ok.

Vilena kciuki zacisniete @@@

Susel na jaka mate sie zdecydowaliscie?
 
reklama
Majówk@, to u Ciebie chyba tak samo zbadał jak u mnie i miałam wrażenie, że też użył jakiegoś słowa w stylu "przodujące" "z przodu", ale pod nosem i nic więcej nie mówił i mam nadzieje, że to będzie ok. I tak samo jakoś bardzo nie komentował, że niby jest ok. Wolę bardziej stanowcze stwierdzenia :) Gratulacje, że wszystko dobrze.

Mieloneczka, jakbym zobaczyła jakąś krew rano, to nie wiem czy by mnie przyjęli na ginekologiczny, czy na kardiologię z zawałem;-) Oby wszystko było dobrze.
 
No. Udalo sie :) co prawda jak zwykle z problemami ale jestem po pobraniu. Tylko polorej godzinki w poczekalni. Nastepnym razem przyjde pi poludniu skoro pobieraja do 14. A ja nie musze byc na czczo.
 
Z lozyskiem jest tak ze jak kest na przedniej sciane to pozniej sie odczowa ruchy. A jak lozysko jest za nisko na szyjce to jest problem i jest to lozysko przodujace. Ale to dopiero poźniej mozna stwierdzic teraz wiekszosc lozysk jest nisko bo macica mala i dopiero rosnie w gore wlasnie :)
 
Vilena a skąd jesteś? Gdzie do Katowic? Co się dzieje?
Ja jestem z Bielska. Nie mam prawie w ogóle płynu owodniowego. Byłam u dwóch lekarzy. Jedna lekarka dosłownie się wystraszyła, a druga powiedziała, że tutaj już żaden lekarz mi nie pomoże i że bardzo trudno będzie tą ciążę utrzymać :(
 
reklama
Do góry