reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Ja jestem z Bielska. Nie mam prawie w ogóle płynu owodniowego. Byłam u dwóch lekarzy. Jedna lekarka dosłownie się wystraszyła, a druga powiedziała, że tutaj już żaden lekarz mi nie pomoże i że bardzo trudno będzie tą ciążę utrzymać :(

Vilena, i dostałaś skierowanie do klin icznego? Jak będziesz czegos potrzebować to daj znać. Jestem z Katowic
 
Hej dziewczyny ...majówka jak to jesteś mamą 2015maj i już u Ciebie 13 tydz. a ja mam też termin na maj i dopiero 11tydz u mnie ?


Przepraszam,że tak się wtrąciłam :) zazdroszczę córci ja mam usg za tydz, w 12 tyg ale pewnie to za wczesnie na podejrzenię
 
Lenka terminy na maj mogą się roznic o 4 tyg... Wystarczy ze jedna osoba ma termin na 1 maja a druga na 31 maja... A Ty na kiedy masz termin?
 
Vilena myśl pozytywnie, będę mocno trzymać kciuki za was
Vilena trzeba być dobrej myśli, bede za Ciebie i maleństwo trzymać kciuki.
Vilena będzie dobrze :* trzymamy &&& wszystkie podwojnie :*
Bardzo, bardzo dziękuję dziewczyny!!!

Vilena ale widza chociaz dlaczego masz tak malo plynu??
No właśnie nie wiedzą bo nie zauważyłam żeby sobie po prostu wypłynął, więc robiłam tutaj badania czy nie wypływa do organizmu, ale też nie i dlatego mnie odsyłają na patologię ciąży bo zwykły gin nie wie co robić i nie ma też sprzętu, żeby cokolwiek zrobić, tak mi powiedziano tutaj.

Vilena, i dostałaś skierowanie do klin icznego? Jak będziesz czegos potrzebować to daj znać. Jestem z Katowic
Tak, do centrum medycznego Katowice Ligota. Fajnie, że jesteś z Katowic, zapamiętam, dzięki :)
 
Ja mam na 2 maj, a jutro będzie pełne 15 tyg:-). Wpisałam do kalkulatora OM 26.07 i wyszło. U gina wyszło tak samo. Wg usg 3 dni młodsza.
 
reklama
Do góry