reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Rukmini, mnie też tak (nienawidzę tego słowa) ćmi :) Może się rozejdzie :) Póki co jest lepiej niż wczoraj.
 
Cześć Mamusie :)

Dostałam skierowanie do Katowic na patologię ciąży. Dzisiaj mam się tam zgłosić na badania, strasznie się boję...
Wspierajcie mnie duchowo ;)
 
Dzień dobry
Rukmini Vivid tak mi was szkoda....
Asiaf czemu mieliby Ci odmowic pobrania krwi??
Vilena trzymam &&& będzie dobrze :*
 
Bo mam skierowanie ze szpitala i boje sie ze inny punkt diagnostyki mi go nienprzyjmie. Choc dzwonilam i mi Pani na infolini powiedzila ze jak skierowanie jest na druku diagnostyki to nienwazne z jakiego punktu moge pobrac w kazdym miejscu.
 
Vilena, głowa do góry, pomyśl, że każda z nas trzyma za Ciebie kciuki co najmniej poczwórnie :)

Beata, dzięki za wsparcie, byle przeszło i nie wracało zbyt często to damy radę :)
 
reklama
Czarnulka jakas masakra z tym lekarzem. Dobrze ze go zmieniasz!! Javtez widze dzidzie wiec nie jest zle :)

Rukmini javtez uwielbiam melony zwlaszcza z szynka parmenska ( niestety poki co z szynki trzeba zrezygnowac).
 
Do góry