reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Hej dziewczyny,
Wybaczcie,ze tylk o sobie... wczoraj trafilam do szpitala, bo zaczelam krwawic..to najprawdopodobniej krwiak...
Vilena do ktorego szpitala? Ja leze tez w kato..

Trzymajcie sie
 
Czesc dziewczyny! Po dlugiej nieobecnosci oczywiscie nie dam rady nadrobic. przerzucilam tylko ostatnie kilka stron. u mnie ok, od kiedy sie dowiedzialam o tym przodujacym lozysku tydzien temu to nic sie nie dzialo wiec chyba jest w porzadku. zrobilismy juz kolejne zakupy! tym razem bujaczek uzywany i mate. piekne w super stanie i tanie, nie moglam sie nie skusic ;-)

Czarnulka u Ciebie na zdjeciu wyglada tak jak u mnie, jakby maluch zupelnie miejsca nie mial! ale cale szczescie mi wytlumaczyla gin, ze to tylko z jednej strony tak wyglada. a ciuszki piekne kolezance kupilas!

Vilena &&& zeby wszystko bylo ok!

Beata u mnie jest to samo co u Ciebie. chcielismy zawsze dziewczynke, a teraz czuje ze to chlopak. niedlugo sie przekonamy :tak:

pietrucha za Ciebie tez zaciskam kciuki! oby to tylko krwiak! daj znac jak bedziesz mogla.
 
Cześć Dziewczyny, wpadam szybko zdać raport z wczorajszej wizyty u innego gina. Było super:-) Dzidzia rośnie ma 7,4cm, serduszko pięknie bije, sprawdził wszystko raczki, nóżki, kręgosłup,zołądek no do słownie wszystko. Łożysko mam na przedniej scianie wysoko tak mi napisał w opisie ale nie mówił czy dobrze czy nie i napisał jeszcze zobrazowano ograniczone ruchy płodu- nie wiem co to może znaczyć. Ogólnie jestem zadowolona, po wizycie wyszłam przeszczęśliwa tym bardziej, że uważa że będzie dziewczynka:-) Jedno mnie zaczeło niepokoić, poszłam w nocy do toalety i na papierze zauważyłam taki galaretkowaty śluz i nie wiem co mysleć. Czuje się dobrze, i to zdarzyło się tylko raz teraz jest taki normalny.

Dziewczyny w szpitalu trzymam za was kciuki.

Czarnulka współczuje barana na jakiego trafiłaś, ja za wczorajszą wizytę zapłaciłam 200zł ale to były na prawdę dobrze wydane pieniążki.

Aha mam cudny filmik z badania:-):-):-)a więc mogę pooglądać swoja córcie kiedy chce:-):-):-)

Miłego piatku
 
Hej dziewczyny. Gratuluje udanych wizyt, a co do zmiany lekarza to ja musze przyznac ze do tej pory na nfz jestem bardzo zadowolona i oby tak zostalo...

Dzisiaj niestety moglam sie przekonac jak jest na izbie przyjec bo obudzilam sie z mocno zakrwawiona bielizna...i jeszcze do tego krwawienie z nosa poszlo. Na szczescie okazalo sie ze z dzidzia wszystko ok:) nie wiadomo skad krwawienie, bo lozysko w porzadku, krwiaka tez nigdy u mnie nie bylo widac ani dzisiaj ani na wczesniejszych usg. Najprawdopodobniej musial jednak jakis maly byc. Najadlam sie strachu. Mialam nadzieje, ze takie sytuacje mnie omina. Mam teraz brac dupasthon, luteine i magnez. Oby to byl pierwszy i ostatni raz!
 
reklama
Rukmini Vivid oj biedne wy z tymi głowami.
Vilena kciuki zaciśnięte &&&
Pietrucha dla was też kciuki
Majowka gratulacje udanej wizyty
Mieloneczka najważniejsze ze z dzidzią ok
 
Do góry