reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Asiaf jak ostatnio robilam przeglad stanikow i znalazlam miski A B i porownalam je z aktualnym F to sie przerazilam :p mam nadzieje ze wieksze mi nie urosna.
 
Dziewczyny ja normalnie mam miseczkę 75 d, jak karmilam to nosiłam e, ale i tak dla mnie to była masakra. Na nieszczęście piersi po karmieniu mi opadły ahh ta grawitacja :(
Miałam pytać, czy któraś z Was używała opaski na mdłości, taka którą zakłada się na nadgarstek. Dzisiaj znajoma w pracy, która nie wie, że jestem w ciąży opowiadała, że jej przyjaciółką zaczęła ją nosić i jej pomaga, mdłości mniejsze i już nie wymiotuje. Ja sceptycznie do tego podchodzę, dlatego pytam, czy może któraś z Was jej używała.
 
Lisica jak tam dzisiaj humor? u mnie dzisiaj lepiej troche, ale za to jestem bardziej zmeczona.

Matik u mnie tez dzisiaj pojawily sie znow obawy troche, ale to chyba dlatego ze wizyta nadchodzi. juz pojutrze! ale naprawde wierze ze tym razem i mi i Tobie sie uda!
Niesmiala wydaje mi sie ze przynajmniej jednojajowe blizniaki mogly sie jeszcze nie pokazac na BB, wiec moze... :-)
Colly gratuluje skonczenia 6 tygodnia! ja z tego samego powodu swietuje w srody ;-)

Asiula, mitaginka co to ten dzien ziemniaka? :-D pierwsze slysze.

co do spania to ja tez czesto spalam na brzuchu, ale teraz juz prawie nie mam takiej mozliwosci przez bolace piersi. wiec na boku, niestety wygodniej mi na prawym a nie na lewym boku.

engacka a kocurek wysterylizowany? jak nie to moze sterylizacja pomoc, a jak juz jest po, to sa takie spreje ktore uspokaja koty, na moje dziala.

Aniaa mialas rozmiar A/B a teraz masz F? :szok: czy to przez ciaze z synkiem?
 
Susel przed pierwsza ciaza mialam rozmiar A a po ciazy juz C/D a teraz mnie tak wywalilo ze masakra;/

engacka sama mam kota 2 lata ale moj jest strasznie spokojny i kochany wiec współczuje Ci bardzo moze ta kastracja pomoze ale tez nie ma reguly. Moja mama wykastrowala kota wlasnie dlatego bo byl totalnym szajbusem ale niestety nie pomoglo kazdy kot ma inny charakter miejmy nadzieje ze jakos problem sie rozwiaze. :)
 
reklama
Taka opaske miała moja koleżanka z pierwszego forum i bardzo sobie chwaliła, trzeba pilnować zeby dobrze założyć.
 
Do góry