reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

susel dzieki, jestem taka dumna :-D
asiaf wiesz ile to kosztuje? Ciekawa jestem jak to dziala.

A na poduszke to i ja zapoluje bo juz nie moge na brzuchu spac bo i cycki i brzuch bola. A ta poduszka to i przy bobasie sie przyda i podobno calkiem fajnie sie z nia spi/lezy nawet jak sie nie ma brzucha.
 
reklama
Ja patrzyłam na te opaski jak mnie tak strasznie mdliło ze myśleć nie mogłam tobchyba za 37 zl widziałam
 
Dobry wieczór :)
Byłam u rodzinnej stwierdziła przeziębienie do piątku mam zwolnienie. Więc zdążę się wykurować. Doczytałam co naprodukowałyście. Ale sił brak na odpisywanie.

Kciuki zaciskam za jutrzejsze wizytujące :*
Dobrej nocy ;)
 
witajcie Mamusie:)
do lekarza nie dotarłam, od wczoraj plamię, dzisiaj już leci ze mnie obficie, bóle brzucha i takie tam..
ciesze się, że zakończylo sie to szybko a nie np. w 10 tc albo i później..
skończy się krwawienie i trzeba będzie postarać się o dzidziusia na nowo :)
dziękuję Wam za trzymane kciuki itp.
Teraz ja trzymam za Was :)
pozdrawiam cieplutko z zimnego i deszczowego Gorzowa
 
Witam sie wieczorkiem:)
Basia bardzo mi przykro, trzymam kciuki zeby następnym razem wszystko było dobrze!
U mnie dzisiaj jakby wiecej energii, nawet nie było tak zle w pracy, chociaz ze wstawaniem rano z łóżka mam wielki problem... To chyba tez przez to ze nie śpi mi sie najlepiej... Ale dałam rade nawet skoczyć z moim maluchem do fryzjera, a nie jest to łatwe, bo bardzo nie lubi, wiec trzeba było obiecać nagrodę i jechac za grzeczne zachowanie kupić kalosze z angry birdsami:)
Dziewczyny czy macie jakieś sposoby na zaparcia?
 
Ostatnia edycja:
Martka - ja na zaparcia polecam jogurt i suszone śliwki, lub wodę przegotowaną z miodem. ( musi tylko ona postać całą noc i rano duszkiem ją wypić)

Basia - przytulam i kciuki za następnę staranka zacisnięte :*
 
Basia to bardzo dobrze że sie sama oczyszczasz to duzo bezpieczniejsze i zdrowsze niż szpitalnie. Jak sie już skonczy to krwawienie to sie przejdź do gina zeby sprawdził czy wszytko sie ladnie wyczyściło i powodzenia w jak najezybszych staraniach :)
 
Matko caly czas mam wrazenie ze mi sie coś w brzuchu wierci, i to nie sa gazy... Moze jakieś skórcze mieśni??
 
reklama
Do góry