reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Niesmiała- ja też mam dylemat gdzie tu chodzić do lekarza, czy prywatnie, czy na NFZ, czy wybrać opcję pośrednią- pakiet z pracy w medicover :confused:

i mi też zaczyna być już niewygodnie na brzuchu, a tak lubię na nim spać :-(chyba sobie kupię w tej ciąży taką specjalną poduchę do spania, mogłybyście jakąś polecić?

i ja też z okolic 3miasta ;-)
 
reklama
Chyba opcja pośrednia najlepsza:=) ja mam pakiet z Enel med i jestem bardzo zadowolona, badania szybko robią i wyniki mam nawet tego samego dnia w necie, za badanie beta hcg nie płacę np a na nfz jest to płatne badanie.
 
Niesmiala ja chodze prywatnie bylam dzis u gin i kazal mi zrobic badani, odrazu zaznaczyl ze beda drogie okolo 400zl :szok: ale ja zrobie tak ze zapisze sie tez gin na nfz i on mi polowe badan tak czy siak przepisze a reszte zrobie na wlasny koszt mam nadzieje ze z 200 z zaoszczedze.. Ja wierze w mojego lekarza tylko szkoda ze nie przyjmuje na nfz. Wiec suma sumarum bede chodzic do 2 gin :) do jednego ze wzgledu na darmowe badania a do 2 zeby miec pewnosc ze wszystko jest dobrze i nic sie nie dzieje.

z moim maluszkiem wszystko dobrze naszczescie!! jestem w 4 tyg teraz ide za 2 tyg do gin. Niestety mam ciaze ryzyka poniewaz mam konflikt z mezem i w pierwszej ciazy mialam problem z przeplywami i lezalam miesiac na patologii i moj synek urodzil sie malutki 49 cm 2040g

Ja naszczescie moge spac na brzuchu narazie a cyury urosly mi straszniee i bolaa. Ostanio kupilam sobie stanik rozmiar 80F :-)
 
Niesmiała- ja też mam dylemat gdzie tu chodzić do lekarza, czy prywatnie, czy na NFZ, czy wybrać opcję pośrednią- pakiet z pracy w medicover :confused:

i mi też zaczyna być już niewygodnie na brzuchu, a tak lubię na nim spać :-(chyba sobie kupię w tej ciąży taką specjalną poduchę do spania, mogłybyście jakąś polecić?

i ja też z okolic 3miasta ;-)

Już patrzyłam za kojcem mathercara ale sa drogi tak sie boje ze to za wczesnia, bo takibrogalik mały na nic sie nie przyda di spania.
 
Jabsiebciesze ze mi cyce juz bardziej nie urosły bo normalnie nosze 80 gg lub 80h a pod koniec ciazy i na poczatku karmienia noclsiłam 85 j . masakra!!!!
 
Ja mam taką poduche banan fajne to bardzo bo na boczku banan między nogi aż do główy i idzie spać. Na brzuchu mnie boli wiec zostaje bok bo plecy tez odpadają
 
Witam się dziewczyny. Dzisiaj mam lepszy dzień tzn. nie mdli mnie tak strasznie to nadrobię zaległości :)

Jutro wolne w pracy , a na 13:30 mam wizytę u giną, nie mogę się doczekać :)
 
reklama
A co ja miałam powiedzieć skoro przed pierwszą ciążą nosiłam rozm 70 C a pod koniec nosiłam już 80 J... a po urodzeniu straciłam rachubę... Tylko w babciane namioty wchodziłam i jeszcze musiałam je zwę Co prawda po skończeniu karmienia nosiłam rozm 75 B i mimo paru rozstępów na piersiach nie mam żadnego śladu że były tak wielkie, nawet troszkę nie wiszą :) Ale co będzie teraz to nie wiem mam nadzieję że tak samo :)

Ja mam jutro wizytę na 11 rano :) Mój P chce iść znowu ze mną :) Już nie mogę się doczekać :)
 
Do góry