reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

hej Dziewczyny ja czuje sie dobrze narazie jestem w 4/5 tyg dzis ide do gin to sie wiecej dowiem w czwartek 18.09 robilam bete i wyszlo mi 925.3 pisze ze to 5 tydzien a jak dzownilam do mojego gin z wynikami powiedzial ze to raczej 4 wiec juz sama nie wiem ;/ w pierwszej ciezy mdlosci dopadly mnie dopiero kolo 8 tyg. Jedyne co mi doskwiera aktualnie to zmeczenia i wahania nastroju z byle powodu płakać mi sie i szybko sie denerwuje .. :)
 
reklama
Witam majóweczki :-)

mi też wypada termin na maj :-) Jestem już mamą 15-miesięcznego chłopca, na razie ciąża jest dla mnie łaskawa i oby tak dalej :-)

Na pewno będę tu do Was zaglądać, ale nie wiem jak będzie z systematycznością ;-)
 
Aniaa22 fajnie, że tu jesteś bo jesteśmy rówieśniczkami i widzę że podobnie przechodzimy przez te początki.
Ja u siebie zauważyłam jeszcze że ostatnio strasznie przekręcam wyrazy. Ale to chyba nie przez ciąże.:dry:
 
Hej Colly:) tez jestes z trojmiasta widze :) stresuje sie dzisiejsza wizyta .. mam nadzieje ze wszystko jest ok. Moze przekrecasz wyrazy z wrazenia :D do mnie jeszcze dociera ze jestem w ciazy jakos nie moge w to uwierzyc ale bardzo sie ciesze :)
 
Mi baaaardzo pomagała cherbatka z rossmana miodowo imbirowa, a od kiedy kwas foliowy jem wieczorem to mi całkiem przeszło ( choć nie sądze że to tylko zasługa przesunięcia pory brania leku sądze że to dzidzia daje mi trochę odsapnąć :p )
 
Hej mamusie :-)
Witam się po weekendzie. U mnie dzisiaj też kijowa pogoda ale już nie pada i co chwile wychodzi słonko. Tyle że jest strasznie zimno :-(
W piątek zrobiliśmy sobie wieczór we dwoje i byliśmy w kinie na Miasto 44. Fajny film :tak: W sobotę gniliśmy w łóżku do 13, potem gniliśmy w ogrodzie bo było bardzo ciepło a wieczorem oglądaliśmy filmy. A wczoraj córcia mi się rozchorowała i cały dzień i noc wymiotowała. Teraz jest ok, odzyskała siły i broi za dziesięcioro brzdąców :)

Dabin ja też jutro mam wizytę i pewnie też jutro będą mnie ważyć bo mają mi kartę ciąży założyć :( Ja może dużo nie ważę ale i tak więcej niż w tym czasie w poprzedniej ciąży :/
Mitaginka moja mała miała w czwartek dzień ziemniaka ale nie musiała być ubrana na brązowo. Mieli w przedszkolu ognisko i piekli ziemniaki :) No i jeszcze dostałam z ziemniaka dużego "jezozwieza:-) "
Spróbuj na mdłości właśnie imbir lub też bardzo chwalą sobie płatki migdałowe, a nawet coca colę :)
KA_tka, Didi zdrówka życzę :*
Asiaf ja całe życie mam ciśnienie 100/60 a w ciąży z Oliwią miałam zawsze max 90/55 i czułam się super. Niskociśnieniowcy niby żyją dłużej :)
Ania, Mama 2013 gratuluję i witam :)
Ania22 Colly ja też z niedaleka Trójmiasta :)

Dzisiaj to już padam na pyszczek i chyba cały dzień będę spać.. No i mam problem.. muszę wyskoczyć na zakupy bo tylko jeden stanik jest mi dobry i jeszcze ledwo ledwo się w niego mieszczę :-( ehhh...

Miłego dnia Kobitki :*
 
reklama
Do góry