reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Dzień dobry . Coś dzidzius nie daje mi spać rano codziennie najdłużej do 7 a popoludniu chodzę jak.niezywa:-(
Nienormatywna wiesz nie zawsze musisz mieć mdłości itd może być super. No ja na dzień dzisiejszy będąc w 8 tyg czuje się fatalnie zmęczona jakas obolala i te nudności ...a nie wiem co będzie za tydzień czy dwa. Musisz poczekać i zobaczysz bo trudno to przewidzieć...
 
reklama
Witam:) ja jestem na początku 6 tygodnia i tez mam podobnie max mogę spać do 5, bo budzi mnie glod :) chce się spac a nie można... Ciekawe do kiedy tak jest, kiedy to mija?
 
To ja póki co mdłości nie mam, jedynie metaliczny smak w ustach. Jak to mój lekarz powiedział ze ciąża to nie jest coś czego czasami negatywnie w naszym organizmie nie odczuwamy... W sumie lepiej ze ma się jakieś objawy bo znowu gdyby ich nie było to byśmy się martwily czy wszystko dobrze:-) damy rade dziewczyny!!
 
Hej :)

Właśnie nadaję z łóżka bo jakieś choróbsko mnie dopadło i nad ranem razem z Nikolą miałyśmy 39st i mega bolące gardło :confused:
Chłop z córcią do pediatry pojechał i mała ma anginę :(
Ciekawe co mnie rozkłada.... A we wtorek do pracy..

Nadrobiłam, ale nie ma, siły myśleć i odpisywać :rolleyes:

Spokojnej niedzieli :*
 
Hej.
Katka zdrowiej!

Ja wypiłam kawę i mnie mdli...

Też chciałbym wziąć syna do kina ale boję się, że nie wysiedzi. On ma motorek w pupie...

Co do snu... Pobudek nocnych ciąg dalszy, z 5 razy się budzę i ciężko mi później zasnąć, to na siku, to pić się chce, to śni mi się że krwawię... :( ehhh, chyba jednak się wybiorę we wtorek do lekarza po zwolnienie, bo myślę że to w dużej mierze stres.
 
HI :] Przyłącze się do Was jeśli oczywiście mogę.

To moja pierwsza ciąża, długo wyczekiwana i wystarana. Cieszymy się z Miłym moim ślubnym, jak para kretynów :p Jeśli wszystko pójdzie dobrze, mamą zostanę parę dni przed 30 jeszcze ...ufff :p Notabene maj to miesiąc narodzin mój jak i mojej dwójki rodzeństwa więc jestem nieodrodną córką własnej matki.
Dolegliwości ciążowe na chwilę obecną zamykają się w zmęczeniu, wilczym apetycie i mega bolących piersiach, Wymiotów i mdłości brak :)
Ciąża według USG młodsza niż po dacie ostatniej miesiączki ale to wina długich i nieregularnych cykli. Serduszko bije (według lekarza, ja tam nic nie widziałam ;/)
Rozpisałam się :) Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że pozwolicie mi się tutaj zadomowić.
 
reklama
Witajcie:) co do kina, to mój mały wytrzymał pierwszy raz na "wędrówkach z dinozaurami", miał wtedy 3 latka :) od tamtego czasu zabieramy go na bajki i bez problemu wytrzymuje, a jest baaaaardzo ruchliwymi dzieckiem:) ja sie staram zwlec z łóżka, ale cieżko mi to idzie, ehhhh muszę ogarnąć mieszkanie, moich chłopaków nie było od czwartku i nic nie robiłam, wiec bałagan rośnie:( a tak mi sie strasznie nic nie chce! Miłej niedzieli wszystkim życzę:)
 
Do góry