reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Hej hej, my byliśmy dzisiaj w kinie na Pszczółce Mai (Martynki pierwszy raz) i na obiedzie w Sphinksie. Powrotnej jazdy samochodem to już myślałam że nie zniosę. Teraz leżę, ale w domu taki syf, że szok. Zaraz trzeba bedzie sie ogarnac ale co ja zrobie ze mnie tak mdli. . .
 
Witajcie majóweczki:) przyjmiecie mnie do swojego grona? Jeszcze nie byłym u lekarza, ale okresu brak, testy wychodzą pozytywne, mdłości i zmęczenie dają sie we znaki, wiec nie mam wątpliwości, ze dzidzia w brzuszku, mam tylko nadzieje, ze na wizycie usłysze serduszko, a wizyta dopiero 2 października, nie wiem jak wytrzymam;) jestem z Wrocławia i mam juz trzy i pół letniego najwspanialszego na świecie synka:) termin porodu wg OM wychodzi na 7 maja:)
 
Martka witaj :-)

Ja dzis od samego rana mialam jakąs wyrwe do wszystkiego, ogarnelam mieszkanie, poodkurzalam, zrobilam pranie, ugotowalam obiad, wykapalam sie wymalowalam i poszlismy na spacer i potem na zakupy, wiec bylo dosyc milo :-)


Jeszcze w miedzy czasie obcinalam wloski mojemu lubemu i troche hormony i humorki daly sie we znaki bo moj cos mowi ze lepiej bedzie tak bo fryzjerki tak robią, to ja do niego ze ma se isc do "fryzjerki" to go lepiej ostrzyze i poszlam sobie zla haha i moj biedak chodzil z dwie godziny z polowa ostrzyzona wlosow :-D ale mi przeszlo i misio przeprosil i wgl i dokonczylam to co zaczelam :p
Tak wiec czasem i takie scenki sie u mnie widzi ;-)

A tak poza tym to narazie czuje sie dobrze, lezymy na kanapie obijajac sie patrzymy na tv przy swieczuszkach i jest ok
 
Czasem edytowanie na telefonie jest wrecz nie do realizacji, wiec nie pozostaje mi nic innego jak napisac jeszcze jeden post.

Chcialam Wam zyczyc dziewczyny spokojnej nocy i ogolem dobrego samopoczucia :-*
 
Hej Mamusie :) melduje sie ze żyje ale odezwę sie w poniedziałek bo póki co nie mam sił na nic i się lenie. Do nadrobienia mam ze 20 stron wiec opanujcie sie z pisaniem :p

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu :*
 
Czarnulka oj Ciebie to wymęczy ale bądźmy dobrej myśli, że koniec I trymestru już niedługo ;)

Mitaginka i jak córci podobało się w kinie? Zawsze się zastanawiałam kiedy dzieko da radę wysiedzieć, mój jeszcze za mały ale za rok, półtora myślę, że można będzie zrobić podejście nr jeden :)

Martka85 witaj :)

Monika zazdroszcze werwy ja to cały dzień dziś przeleżałam, przespałam a jak nie spałam to myślałam o tym jak bardzo chce mi się spać hehe ;)
 
Czarnulka oj Ciebie to wymęczy ale bądźmy dobrej myśli, że koniec I trymestru już niedługo ;)

Mitaginka i jak córci podobało się w kinie? Zawsze się zastanawiałam kiedy dzieko da radę wysiedzieć, mój jeszcze za mały ale za rok, półtora myślę, że można będzie zrobić podejście nr jeden :)

Martka85 witaj :)

Monika zazdroszcze werwy ja to cały dzień dziś przeleżałam, przespałam a jak nie spałam to myślałam o tym jak bardzo chce mi się spać hehe ;)

Bylam z moja 2 latka jakis czas temu na jak wytresować smoka ( bardziej ja sie chialam przejsc niz ona) i gdyby nienproblem z sikaniem to nawet bysmy z tej sali nie wyszly, dala rade mimo ze pod koniec sie troche dekoncentrowala ale to dosc trudna bajka. Na pszółke maje ja wezme niedlugo i na t na stówe usiedzi, wiec 2 latka to spokojnie wiek w którym fajna bajke powinien wytrzymać. Smochodsy, samolity czy inne takie chlopakowe cuda :)
 
reklama
witam :) ,

piszę do Was bo chciałam się doradzić. Jestem w 6 tygodniu ciąży, za 4 tygodnie mamy długo planowany ślub i również zaplanowaną podróż - czyli postanowilismy zrobic nasze wymarzone pantenty na żaglówkę. To się wiąże z tygodniem na łodzi :) będę wtedy w 10 tygodniu i mimo, że teraz jestem w 6 i naprawdę oprócz zmęczenia nie mam żadnych objawów zastanawiam się czy ten pomysł z patentem jest ok.

Jak wy przeżywacie swój 10 tydzień ciąży??
Dałybyście radę spędzać go od rana do wieczora na żaglach?
Czy to, że nie mam mdłości oznacza, że tak zostanie czy pojawią się później i czy da się z nimi normalnie funkcjonować?

Będę wdzięczna za każdą radę :) dziękuję
 
Do góry