reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Dziewczyny, dzis rano po wyjsciu z wanny zauważyłam lekkie krwawienie, blado różowe, jakby krew z wodą, przeraziłam się, siedzę i płaczę, tak sie boję, pierwsza wizyta u lekarza dopiero w czwartek, mieszkam w UK wiec nikogo takie plamienia nie wzruszą, do 3 miesiaca selekcja naturalna.... Nic nie boli, nie sa obfite, dodam ze kąpałam się w letniej wodzie.. Proszę pomóżcie jakoś, czy to normalne?
 
reklama
Passa który dzień cyklu? Jak mocne?boli cie przy tym brzuch?
Byłaś wcześniej u gina miałaś cytologie?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, dzis rano po wyjsciu z wanny zauważyłam lekkie krwawienie, blado różowe, jakby krew z wodą, przeraziłam się, siedzę i płaczę, tak sie boję, pierwsza wizyta u lekarza dopiero w czwartek, mieszkam w UK wiec nikogo takie plamienia nie wzruszą, do 3 miesiaca selekcja naturalna.... Nic nie boli, nie sa obfite, dodam ze kąpałam się w letniej wodzie.. Proszę pomóżcie jakoś, czy to normalne?

Hmm wiesz ciężko powiedzieć..nie zawsze krwawienia to odrazu najgorsze ...ale też napewno nie są też dobre. Bądź dobrej myśli trzymam mocno kciuki i ściskam
 
Hej dziewczyny
Mi nie przechodzą mdłości jest gorzej
A brzuch nabrzmiały ze aż odstaje ha ha szok

A moze każdy sobie w stopce wpisze kiedy ma kolejną wizytę?

Basiu z ta Twoją betą to faktycznie dziwne może zrób jeszcze raz ?



Miłego dnia
 
Matik ha w pierwsze ciąży miałam potworne mdłości do 16tyg nic nie pomagało dostawałam leki Wit b niewiem z jaki indeksem i inne tabletki nic nie pomagało ani imbir jabłko.teraz mam łagodne mdłości rano ale jak tylko takie będą to luz
 
Hej dziewczyny
Mi nie przechodzą mdłości jest gorzej
A brzuch nabrzmiały ze aż odstaje ha ha szok

A moze każdy sobie w stopce wpisze kiedy ma kolejną wizytę?

Basiu z ta Twoją betą to faktycznie dziwne może zrób jeszcze raz ?



Miłego dnia

Ja też się mecze z mdłościami i zgaga. A z brzuchem też tak mam :-( i jeszcze to ciągłe uczucie dużej wilgotności - więc co chwile bieganie do wc i sprawdzam czy nie plamię
 
Passoa mi jak pękł krwiak tez była krew z wodą ale mnóstwo i skurcze i bol.lekarz mówił ze krwawienie lekkie może być od zagnizdzenia ale u ciebie za późno od szyjki np po stosunku od nadzerki.poloz się nie stresuj jak nie boli to zle nie jest.jak masz dostęp do laboratorium to zrobiłam ewentualnie badanie progesteronu
 
reklama
Dziewczyny, dzis rano po wyjsciu z wanny zauważyłam lekkie krwawienie, blado różowe, jakby krew z wodą, przeraziłam się, siedzę i płaczę, tak sie boję, pierwsza wizyta u lekarza dopiero w czwartek, mieszkam w UK wiec nikogo takie plamienia nie wzruszą, do 3 miesiaca selekcja naturalna.... Nic nie boli, nie sa obfite, dodam ze kąpałam się w letniej wodzie.. Proszę pomóżcie jakoś, czy to normalne?

Ja tak miałam w poprzednią środę byliśmy na wizycie u gina robił usg i wszystko było w porządku powiedział mi że czasami takie coś się pojawia wszystko zleży od dnia cyklu może u ciebie też tak jest i wszystko będzie w porządku
 
Do góry