reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Niemartwsie chyba jednak nie idę. Nic mi to nie da, z wynikami bety czy bez nich, i tak będę się denerwować ;) może kupię jeszcze jeden test i zrobię na weekend. 26.09 idę do lekarza bo mi się luteina kończy, może już coś zobaczy...
 
Helloł ;)

Noc u nas nie przespana bo Nikola złapała jakiegoś wirusa wymiotuje biedaczka i ma temperaturę :( jak nie przejdzie do jutra to do lekarza będę musiała z nią iść.

Carrie - ja córkę urodziłam mając 19lat :)
Trzymam kciuki za usg :*

Niesmiala - miłego dnia w pracy :)
I dni pełnych pozytywnych wrażeń :*

Anham - witajm ;)

Niemartwsie - ja z Nikola też miałam niedoczynność tarczycy, ale córa zdrowa. Teraz biorę leki to wszystko wyregulowane jest, ale nie martw się :) będzie dobrze :*

Lisica - super, że test wyraźniejszy chociaż ja uważam.z racji mojego zawodu, że to nie jest miarodajny wskaźnik rośnięcia bety. Ale i tak bardzo się cieszę! :)

Idę miętkę córci przygotować i jakiś obiad zrobić. Miałam dziś za kwiatami latać, ale sił brak. Tym sposobem praktycznie wszystko odłożyłam na przyszły tydzień :rolleyes::confused:
 
Witam nowe mamusie :)
Ja 1 ciąże miałam w wieku 21 lat :)
Ajjajaj :) to były czasy rewelacyjne po porodzie migiem wróciłam do sylwetki ciekawe jak to teraz bedzie ;)

Mi jednak wizyta na 15 ran chyba sie nie uda, bo tu dzieci maja początek szkoły ale dzis sie jeszcze dowiem na która dokładnie

Gratuluje 2 kreseczek
Ja tez tylko 1 test zrobiłam w 11 dniu po owu i były 2 kreski a 13 dc było juz 40,8 HCG

I dzis zaczynam 7 tydzień wow
Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! :)

Ja urodziłam moją Nadię mając 20 lat :)

Właśnie usmażyłam małej naleśniki, a sama jakoś nie mogę na nie patrzeć :(

Mam pytanie do przyszłych mam bliźniąt. Jak Wasi partnerzy zareagowali na wiadomość o podwójnym szczęściu? Ja z moim rozmawiałam o tym co by było gdyby, ale jego odpowiedź mnie rozczarowała - byłby załamany. Trochę mi się zrobiło przykro, bo mam wrażenie że w takiej sytuacji nie miałabym co liczyć na jego wsparcie.
 
Hej dziewczyny - wiem ze moze panikuje ale rano mialam jak zwykle mdlosci - wczoraj to w ogole caly dzien trwaly... wymiotowac jeszcze nie wymiotuje (tylko raz mi sie zdarzylo)
Wypilam troche herbaty z cytryna i zglodnialam ale mialam smaczek na bułkę z twarozkiem no i o dziwo nie mdli mnie po niej (a zwykle po kazdym jedzeniu mdlilo) malo tego zjadlam druga bo tak mi posmakowala... zobaczymy co bedzie jutro - bo slyszalam ze jak nagle objawy ustapia lub mdlosci to nie wrozy niczego dobrego... - co na to doswiadczone mamy??
no i podbrzusze juz praktycznie nie boli w ogole a leszcze w pon bolalo czesciej ...

tylko mnie nie opierdzielac :p hehe nie wroze niczego zlego i jestem dobrej mysli:) ale chce zapytac czy ktoras tak miala.

Engacka - mysle ze jak jednak dowie ze ze sa blizniaki to nie zalamie sie i bedziesz miala wsparcie:) tak tylko mowi bo pewnie wolalby jedno:) ja szczerze tez nie chcialabym blizniakow:) no ale jesli by sie pojawily to pogodzilabym sie z tym i na pewno obu kochalibysmy:) no ale u mnie jest jedno:)))
 
Mitaginka rozmawiałam godzinę temu z lekarzem i powiedział że jeśli do jutra plamienie się nie powiększy a plamię już odrobinę to wypuści mnie w sobotę do domu. Ale dostane zwolnienie z pracy i będę musiała się oszczędzać.
 
reklama
Do góry