reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

nie umiem wstawic zdjecia:/

trzeba bylo powiedziec ze ty z kolei uwazasz ze dzieci nie powinny miec dzieci bo czesto nie potrafia wychowac swoich i ze w ogole powinny wprowadzic wiecej informacji na temat antykoncepcji !!!
skoro ona jest wredna to ja jej tak odpalilabym (nie chce obrazic nikogo) ale chodzi mi o ta dziewczyne pomylona - ja na pewno cos wrednego powiedzialabym jej jak ona taka pyskata...(oczywiscie wcale tak nie mysle ale musialabym tez odpalic jej cos...)
 
Ostatnia edycja:
reklama
c8beea89aa73a29747915b9b165569ff.jpg
 

Załączniki

  • DSCN0516.JPG
    DSCN0516.JPG
    74,9 KB · Wyświetleń: 50
  • c8beea89aa73a29747915b9b165569ff.jpg
    c8beea89aa73a29747915b9b165569ff.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 57
klara szok normalnie, ze ktos moze byc tak bezczelny. Zupelnie sie nie przejmuj, najlepiej w ogole z gwiazda nie rozmawiaj.:dry:


Sypiacie na brzuchu? To od zawsze moja ulubiona pozycja, ale teraz z niej nie korzystam. A Wy?
 
Mitaginka- ja kocham spac na brzuchu ale teraz to nie możliwe bo przeokropnie bola mnie piersi

AnaMaria sliczny kropek
 
Witam mamusie.
W ostatnich dniach nie miałam siły, dopadło mnie zmęczenie i mogłabym spać w każdej pozycji, miałam sporo do nadrobienia :)

Gratuluję pieknych zdjęć fasolek :)

Widzę że zrobiło się troche smutno z powodu wczesniejszych poronień:( Nie życzę nikomu takich przeżyć. Dla mnie samo staranie się o ciążę, pierwszy test to wszytko ogromny stres, martwię się praktycznie wszystkim- brakiem objawów, lub ich obecnością, każdym sygnałem z organizmu.
Fajnie że jesteście i można się trochę wygadać, bo to pomaga. Mąż chyba by że mną zwariował jakbym mu o wszystkich objawach mówiła. Ja jestem dobrej myśli i mam nadzieję zobaczyć jutro moją dzidzię na usg.

Klara, ta dziewczyna to jakaś egoistyczne idiotka, obyś nie musiała jej długo wysłuchać, nie przejmuj się jej gadaniem!

Też uwielbiam spać na brzuchu i jak narazie to mi się jeszcze to udaje :)
 
Ja śpię tylko i wyłącznie na brzuchu i to jak długo się da hehe pamiętam z poprzedniej ciąży że gdy brzuch był już na tyle duży, że nie dało się na nim spać to miałam straszne problemy z zaśnięciem.

Klara postaraj się nie przejmować tą gówniarą, dobrze że tylko do jutra będzie Ci towarzyszyć. Też nie lubię takich ludzi co to we wszystko nos wtykają i jeszcze mądrzejsza pewnie od lekarza ehhh ściskam mocno
 
Mnie też spanie ostatnio straszne łamie, przeważnie jak kładę młodego w południe to idę spać razem z nim chociaż i tak budzę się potem jeszcze bardziej śpiąca niż byłam ;)
 
reklama
Do góry