reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Tygryseczek - witaj nowa majóweczko :)

Klara11.83 ożesz, czytam to co piszesz i nie dowierzam jak można być taką idio$#ą jak ta dziewucha. Straszne! Trzymaj sie tam i nie przejmuj się! Choć ja na Twoim miejscu już bym jej coś przygadała, nie cierpię takich pozbawionych empatii flądr.
 
reklama
Tygryseczek - witaj i rozgość się ;)

Klara - nie denerwuj się. Niektóre osoby niestety mają tyle wdzięku co słoń w stadzie porcelany :/

AnnaMaria - jaka cięta zgrabna riposta ;)
I piękna fasolka :*

Joan - kciuki za jutrzejsze usg. Na pewni wszystko dobrze będzie. Uważam tak samo jak Ty, że samo staranie o dzidzie jest wielkim stresem i mimo, że ja za dużego doświadczenia w tej dziedzinie nie mam to gdy podjeliśmy decyzję o rodzeństwie dla Nikoli to starałam się przygotować jak najlepiej do ciąży i każdy jej najmniejszy objaw rozdmu****ę do teraz ;)

Susel - ja rozumiem, że wam tak czas nie leci i cały I trymeste będzie dla was trwał wieczność, ale potem nabierzecie dużo więcej wiary i optymizmu i nawet się nie obejrzymy, a wszystkie będziemy emocjonować się swoimi porodami online :))

Kokardka - ja przez mdłości też forumuje się tylko z doskoku, a od 23 wracam do pracy więc wogóle będę tylko wieczorami jak Nikola zaśnie :rolleyes:

Uciekam spać :)

Słodkich snów!
 
Cześć dziewczyny! :) Podczytuję Was dzielnie od początku, ale jakoś nie mogłam się do tej pory zebrać, żeby napisać. Termin mam wyznaczony na 5 maja, jestem bardzo szczęśliwa,ale mam też milion obaw, bo to moja pierwsza ciąża. Jestem tutaj chyba najmłodsza - mam 20 lat. Pociesza mnie fakt, że są tu też kobiety, które pierwszy raz zostały mamami w podobnym do mojego wieku :) Na wizycie u ginekologa byłam już w zeszłym tygodniu, niestety mam twardawą macicę i trochę niski progesteron, więc dostałam duphaston (biorę go 3 razy dziennie). Przyznam, że trochę mnie to martwi. Jutro (a w zasadzie dzisiaj) wybieram się na USG fasolki i strasznie się denerwuję, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku :( Wybaczcie mi te "żale" na powitanie, ale Wy też będziecie albo jesteście już mamami i dzięki temu buduje się tu atmosfera zrozumienia, mimo iż to tylko internet :) Pozdrawiam ciepło, wszystkim gratuluję i trzymam kciuki za same szczęśliwe i bezpieczne ciąże!
 
Hej dziewczynki :):-)
Ja już dziś na nóżkach :) Zaraz się szykuję do pracy. Dziś ostatni dzień i od jutra wolne i dopiero teoretycznie we wtorek wracam, ale jestem taka niespokojna bo,,, Jutro idę na wizytę do ginekologa, zobaczymy czy coś już w ogóle zobaczy :)
Poza tym jestem szczęśliwa, bo akurat tak się składa, że również jutro w godzinach wieczornych przyjeżdżają moi rodzice na nasz nowe mieszkanko, więc jak gin coś wypatrzy, to będzie okazja do niespodzianki dla rodziców :)
Dziś idziemy powiedzieć rodzicom mojego K, że podejrzewamy ze będziemy rodzicami i że jutro idę do lekarza potwierdzić moje 2 kreseczki na teście :)
Także byle dziś do godziny 17 i dni pełne wrażeń :))
Wszystkim Mamusiom, życzę miłego dnia!!;-)
 
hej wszystkim, w tym wątku jestem nowa, podejrzewaliśmy ciążę już jakiś czas, test zrobiony 1.09 wizyta była 5.09, badania w trakcie, usg dopiero 24 i kolejna wizyta 29. jednyne co wiem to kulista macica powiekszona. a tak to mdłości(nie wymiotowaliśmy jeszcze) cały dzień w sumie najgorzej rano, nie śpimy codziennie od 6, czasem i wcześniej, brak apetytu, na wszystko. cycki 2 razy większe już teraz i boli żołądek.
prawdopodobnie to 5-6 tydzień ale konkretnie nic nie wiemy jeszcze.

gratulujemy wszystkim trzymamy kciuki i dołączamy się do rozmowy :)

jednocześnie miłego dnia.
 
Kropeczka, dentysta powiedział, że możesz dostać antybiotyk np. penicylinę, albo erytromycynę, bo są bezpieczne w ciąży. Jeśli jest to trzonowiec, to on by radził go usunąć u chirurga, a jeśli z przodu, to można spróbować leczyć kanałowo. No ale wiadomo, że co lekarz, to opinia, więc zobaczymy, co Twój na to poradzi. W każdym razie nie stresuj się, bo gorszy dla dzidziusia jest ten stan zapalny, który się wytworzył w Twoim organizmie. Powodzenia!

Klara, co za wredna baba z tej dziewczyny...zdecydowanie powinna zamilknąć, kretynka jedna :/ Obyś szybko wyszła ze szpitala.

Witam nowe mamusie :)

Ja wczoraj byłam u endokrynologa. Mam chorą tarczycę, co w ciąży jest bardzo niebezpieczne i czekają mnie wizyty co miesiąc.
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, wzieli przed chwilą panią wielce zarozumiałą na badania.

Tygryseczek witaj na majówkach
Carrie witaj, trzymam kciuki za USG napewno wszystko będzie ok
AnnaMaria piękna fasolinka
Joan &&&&&&&&&& za dzisiejsze USG
 
reklama
a wiecie, że ja nie robiłam teraz w ogóle testów z moczu? ;-) tylko betę :tak:
Mężulek zrobił mi dzisiaj na rozpoczęcie dnia jajecznicę, ale zupełnie jej nie przełknęłam... apetytu brak, czasem tylko najdzie mnie ochota na coś ostrego :-D

klara a lekarze mówią, kiedy Was wypuszczą?

witam oczywiście nowe majóweczki gorąco :-)

piszecie o usg, a ja na swoje idę dopiero za jakieś dwa tygodnie... i dopiero wtedy zobaczę serduszko... akurat l4 mam do 26.09, więc chyba nie będę szła wcześniej, choć kusicie ;-)
 
Do góry