reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

z moich wyliczeń to 7.05 ale dokładnie mam się dowiedzieć na kolejnej wizycie a mam dopiero 23.09 już nie mogę się doczekać aby dowiedzieć się czy wszystko jest w porządku
 
reklama
Kropeczka tak to normalne :)

Ja tez oglądałam o mamo na TVN style :) płakałam i sie śmiałam

Rano obudziłam sie tez bez mdłości i juz zaczęłam sie martwić ale juz sa z powrotem ;) uf

Miłego dnia :)

Idę doprowadzic sie do normalnego stanu bo jeszcze w piżamie jestem ;) uwielbiam wolne dni
 
Okazuje się, że mam dziś więcej siły niż zwykle wiec korzystając z okazji wzięłam się za odgruzowalam mieszkania. A teraz idę księciuniowi obiad ugotować, drugi zazyczyl sobie ciasto... A ja to bym pomidorowej zjadła... Więc mogę się domyślać, że do 20 z kuchni nie wyjdę...
 
Hrjka ;-) u mnie dzis z nudnosciami troche lepiej moze dlatego ze kwas postanowilam brac wieczorem. Dziekuje za dobre rady, zobacze jak sie spisza te migdaly ;-)
powiedzcie kochane pijecie Wy kawe czy calkirm zrezygnowalyscie? Moj gin bo specjalnie go pytalam to powiedzial ze jak caly czas pilam kawe to nie musze jej calkowicie odstawic tylko nie pic duzo no i rozbielona, co nie problem bo taka wlasnie pije, ale sie wlasnie zastanawiam czy pic czy nie pic hm?
Dzis w nocy i nad ranem i w ciagu dnia pobolewal mnie brzuch na dole, troche sie martwie ale was czytam to widze ze nie tylko ja tak mam.
Witam wszystkie nowe mamusie ale nas sie tu nazbieralo ze hoho :-)
 
Masakra, moje hormony dziś oszalały i zawładnęły mną :wściekła/y::-(Pożarłam sie z TŻ o to, że nie odkurzył teraz zaraz kiedy chciałam :eek: Po czym zaczęłam wyć, a jak chciał mnie przytulić i uspokoić, to kazałam mu dać mi spokój i zejść mi z oczu. W następstwie czego wyciągnął rower i poszedł pojeździć, a ja zostałam jak ta głupia, wściekła i zaryczana :angry:
 
Witam nowe mamusie
Nie było mnie tu wczoraj bo nie miałam internetu dopiero godzinę temu zaczął działać.
Ja mam mdłości dzisiaj cały dzień aż wymiotuje. Co do kawy to ja piję od zawsze jedną dziennie ale rozpuszczalną i mam zamiar dalej ją pić.
 
reklama
co do kawy ja piję jedna dziennie...z ekspresu z mlekiem i cukrem :)
Dziś oglądałam "o matko: i tam mówiła babka, że kawy można 2 dziennie... a co ciekawe soku 1 szkl ;-)
 
Do góry