reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Czrnulka z cyckami mam ten sam problem. Już są prawie 2 rozm. większe. Jeżeli będę miała tak jak przy Oliwii to mój rozmiar zakończy się na rozm. 75 J. wtedy to miałam dojce.... 30 cm obwodu mi doszło przez całą ciążę. Ale na szczęście mimo że cycki wróciły do starego rozmiaru to nie wiszą :)
Aschlee a kiedy robiłaś test? Pewnie masz długie cykle? Ja wiem już od tygodnia o ciąży. To Wasze pierwsze staranie o malucha?
W pierwszej ciąży też ciągle martwiłam się przez te bóle brzucha a teraz prawie ich nie zauważam :)
 
Asiula nie mam juz corke ale wtedy czulam sie dobrze kompletnie zadnych boli brzucha...mnie bole brzucha martwia bo niestety 2 razy poronilam za pierwszym razem ciaze trojacza za drugim razem serduszko mojego Skarba przestalo bic i musialam miec zabieg i po tym zabiegu moje cykle byly nieregularne do 38 dni...dlatego myslalam ze nic z tego ale w piatek zrobilam test i byla druga kreseczka :tak:
 
Ostatnia edycja:
Aschlee przykro mi. Ja poroniłam w zeszłym cyklu. Test wyszedł pozytywnie a jednak następnego dnia dostałam @. Bardziej chodziło mi czy udało Ci się zajść za pierwszym razem. Bo nasze to było 4 podejście. Próbowaliśmy od maja. Teraz niby coś nie tak było na wizycie lekarskiej ale beta przyrasta prawidłowo. w piątek mam wizytę i do tego dnia żyje w niepewności ale jestem dobrej myśli :)
A z tymi trojaczkami to tak naturalnie Ci się udało?
Czarnulka ja najbardziej opłakuję to że na początku sierpnia kupiłam sobie kurtkę jesienną (przepiękną) i niestety ledwo już w nią wchodzę. A od 20 zaczynam szkołę i nie wiem jak będę jeździć o 5 rano pociągiem do szkoły w rozpiętej kurtce... W zeszłej ciąży systematycznie co miesiąc kupowałam staniki i na szczęście większość z nich mam więc chociaż czegoś nie muszę kupować :p
 
Asiula, spokojnie po ciąży jeszcze się w tej kurtce nachodzisz :-)
I nie martw się skoro beta ładnie przerasta to musi być dobrze :-)
 
Wiosną na pewno nie ale może na jesień. Zależy jak długo będę karmić piersią. Oliwie karmiłam 4 miesiące.
Jakoś czuje że bedzie dobrze :)
 
Asiula tak z trojaczkami bylo naturalnie.Nic oprocz kwasu foliowego nie bralam :tak: a ja tez sie staram od maja ;)

mAgnesia nie mam tam konta ale strona wydaje sie bardzo fajna :tak:
 
reklama
Do góry