reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Witam nowe mamusie :-*

Asiula - beta na pewno ok ;) super!!

Ja nadaję właśnie z własnego łóżka z dzieckiem u boku :)
Jakaś niedospana jestem, ale mała woła śniadanko więc trzeba zwloc się z łóżka i płatki zrobić.. A tak mi się nie chce :D
Tryb leniwca mi się włączył hehe
 
reklama
Katka gratuluje serduszek! mamy ten sam termin :blink:

AnnaMaria ja mierzylam a po tescie to tylko od czasu do czasu. ten Twoj spadek jest niewielki wiec zdecydowanie nie masz sie czym martwic :tak:

Monika, Czarnulka, mAgnesia ja mam to samo i przez to coraz mniej jem bo nic mi nie pasuje :sorry:
mAgnesia jak klikniesz na suwaczek ktorejs z nas to przejdziesz do strony gdzie mozesz stworzyc suwaczek. jak suwaczek bedzie stworzony to podadza Ci link do skopiowania. potem na BB wejdz w panel uzytkownika->edytuj sygnature, tam wklej ten wczesniej skopiowany link i zapisz :-)

anilek, marzeniak witamy i gratulacje!

Asiula piekny przyrost bety! gratulacje!
 
Witam sobotnio :-)

Dzisiaj leniłam się w łóżku do 10 i nadal jestem nie przytomna. Z musu wzięłam się do roboty i posprzątałam, poprałam i nawet mięsko na ostatniego grilla w tym sezonie zamarynowałam. Ale teraz mam mega lenia...

No i pierwszy poranek bez mdłości, ale z głodu żołądek tak mnie bolał jakby ktoś mnie w niego kopał.

Witam Nowe mamusie :) Troszkę nas już jest :-) super:)

KA_tka gratuluję serduszek !! Za pewne będziesz kwietniówką bo bliźniacze zawsze kończą się w 37-38 tc :)
Monika niby bardzo dobre na mdłości są migdały, suchary, imbir a niektórym pomaga cola. Spróbuj może coś z tego pomoże :)
mAgnesia nie martw się na zapas :) Nie można z góry twierdzić że będzie źle tylko że będzie dobrze i urodzisz zdrowego bobasa :) Jestem ciekawa jaka będzie Twoja beta bo moja dość wysoka a jestem w 34 dc. Patrząc na betę Ironki (a jestem 4 dni do tyłu z terminem niż ona) to boję się że mam bliźniaki :p chyba bym padła....

Czy Wy też macie takie wielkie brzuchy?? Nawet jak rano wstanę to mi odstaje. Mam taki jak w pierwszej ciąży w 4 miesiącu. Nie mam wzdęć a nawet jak go wciągnę to dół mi strasznie odstaje... co będzie na końcówce... chyba będę futryny poszerzać :p
 
Witam nowe mamusie :-)

oglądałam dzis z lubym "o matko!" na tvn style i już się boje dzisiejszych zakupów:eek: On jest gorszy ode mnie pod kątem diety....:baffled:
 
Asiula, ja już wcześniej pisałam, że od paru dni widze, że się zaokrągliłam do tego stoponia, ze nie moge juz brzucha wciagnac:eek:
Szok, przeciez 6 tc dopiero leci i to mój 1 bobas
 
Wszystkie nowe dziewczyny witam bardzo serdecznie :) Dużo nas już na tym wątku, aż czasami się gubię :sorry:
Asiula24 moja beta rzeczywiście nie wydaje się zbyt imponująca, jednak ja mam długie cykle tzn. ok. 33 dni. Owu miałam gdzieś w 18-19 dniu, a ostatnia @ była 30.07. We wtorek wybieram się do lekarza więc się okaże czy wyszystko jest OK i czy ciąża dobrze się rozwija. :-)
Katka GRATULUJE dwóch serduszek. Ja też kiedyś miałam szansę zostać mamą bliźniąt, jednak się nie udało. :-( Nie dane mi było zobaczyć serduszka. :-( Ale pamiętam swoje zdziwienie, gdy się dowiedziałam, że są dwa pęcherzyki. To był dopiero szok :szok:, bo w rodzinie mojej i męża nie było bliźniaków. NIe ukrywam, że marzy mi się dwójeczka za jednym razem. ;)
Fajnie, że wśród nowych mam są i takie, które mają już dwoje i więcej dzieciaczków :happy:
 
Czarnula ja w pierwszej ciąży brzuszek miałam od 12 tyg a teraz mam naprawdę spory. Ja nie wiem od czego to zależy. Pamiętam jak pisałaś że masz szerokie biodra to tym bardziej nie rozumiem tej logiki. Nawet jak ubiorę szerszą bluzę to wyglądam jak ciężarna. Z jednej strony się ciesze a z drugiej martwię co będę nosić :p Kupiłam sobie wczoraj fajną tunikę szeroką w brzuchu i dresy, ale mam nadzieję że tak jak w zeszłej ciąży aż do porodu będę nosić ciuchy sprzed ciąży.
Ironka ja się domyśliłam że masz dłuższe cykle bądź miałaś opóźnioną owulację. Ale ziarenko niepewności w postaci bliźniąt zostało zasiane :p
mAgniesia niby nie rośnie a jednak rośnie :p ha ha :D
 
reklama
Witajcie mamuśki ;)
Ja mam dziś mega pracowity dzień hehe przez cały ostatni tydzień tyle nie zrobiłam co dzisiaj :) Porządki w ogrodzie , w zabawkach młodego i jeszcze posprzątałam samochód teraz tylko umyć go i mogę świętować ;)
Jeszcze z samego rana pojechałam zapłacić ubezpieczenie auta ale okazało się że mają remont i muszę jeszcze raz jechać w poniedziałek :/
Teraz czekam aż Antek się obudzi i jedziemy do mojej mamy na kawę i ja trochę odsapnąć bo młody będzie z babcią szalał :D
Wczoraj cisza na forum a dziś się rozpisałyście hehe witam nowe mamy, faktycznie już nas jest tu bardzo dużo, ja jak czytam z doskoku i na raty to potem nie mogę się połapać kto co pisał hehe więc jak czasem coś pomylę to wybaczcie :)
 
Do góry