reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

mierzycie tempke w ciazy??
co gdy mi spadla?
ogolnie srednia tempka moja w ciazy to 36,70 do 36,80 podbila wczoraj az do 36,93 i sie troche zle czulam - brzuchol spuchl, uczucie ciepla w podbrzuszu... - a dzis spadla az do 36,69 (zaraz potem zrobilam drugi pomiar i juz 36,54 potem 36,61 a po 10 minutach 36,80) i dzis juz czuje sie dobrze.
 
reklama
Ka_tka super że do domku idziecie :) Gratulacje serduszek <3<3

Susel no zobaczymy kiedy te nasze bąbelki zdecydują się wyjść ;) W poprzedniej ciąży rodziłam po terminie, ciekawe jak to będzie teraz. W każdym bądź razie weekendu majowego nie mamy co planować ;);)

AnnaMaria ja zgadzam się z Matik lepiej odpuścić bo tylko niepotrzebnie się denerwujesz a napewno wszystko jest w porządku.
 
Hej dziewczyny :) ale nabazgralyscie a ja nie mam na nic sil... Jest mi calymi dniami tak niedobrze ze zwarjowac mozna i nie wiem co mam z tym zrobic. Nie wymiotuje ale czuje jedzenie niemal ze w przelyku, to takie wykanczajace, dotego wszystkiego jestem taka rozbita i nie przytomna ze masakra, sama siebie nie poznaje a no i ta tkliwosc piersi tez juz staje sie uciazliwa... A tak poza tym miewam byle zazwyczaj wieczorami i ranem w dole brzucha, trwaja nie dlugo i opisalabym je bolami na miesiaczke.
Jak wy sobie radzicie z tymi okropnymi mdlosciami??
Katka gratulacje <3 <3
 
Ja jestem tak przeokropnie zmęczona, że nie wiem na jakim świecie żyje... Serio, jeszcze ten przeokropny ból głowy :-o na niczym się skupić nie można :-( mdłości delikatne tylko po posiłkach... Same przechodzą i nawet nie próbuje z nimi walczyć. Ale póki co widzę, że nic nie podjeżdża tej mojej fasolce...
 
Hej dziewczyny. Zrobiłam test w niedzielę. Dwie kreseczki. Wychodzi mi termin na połowę maja. We wtorek idę na pierwszą wizytę. Przyjmiecie do grupy? ;)
 
Hej Dziewczyny :)

Ja tylko na chwilę bo dopiero wróciłam do domu a wyszłam o 8 rano :( Padam na pyszczek i muszę się położyć.

Zrobiłam dziś betę i skoro w środę była 1180 a dzisiaj 2586 to chyba dobrze co nie? Ja się na tym nie znam.

Zajrzę do Was rano i spokojnie po odpisuję :)

Anilek witaj wśród nas :*

Dobranoc Mamuśki :*:*:*
 
reklama
Do góry