reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Dzien dobry

Czy moge dolaczyc do waszego grona?
Tez czekam na majowego Dzidziusia :)
Pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia
 
Aschlee25 witamy w majówkach:-D termin widzę 2 dni po mnie ;-)

ja dziś zastanawiam się gdzie są moje objawy ciążowe?:baffled:
Mdłości jakoś brak od 2 dni to i się denerwować zaczynam:-( niby poza mdłościami wszystko jest normalnie, ale jednak...
 
U mnie dopiero dzisiaj pojawily sie mdlosci...czasem pobolewa mnie brzuch i troszke mnie to martwi...staram sie myslec pozytywnie.Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i w maju bedziemy pokazywac nasze skarby na forum :tak:
 
Hej Mamusie :*

Ale tu się ciaśniutko robi :-)

Aschlee witaj ! Widzę że masz termin taki jak ja :) Fajnie :)
Bóle brzucha to norma, nie martw się :)
Czarnulka ja wczoraj o dziwo nie miałam mdłości i też się martwiłam a dzisiaj wróciły ze zdwojoną siłą:baffled:
Co do soków to teraz możesz pozwolić sobie na więcej ale uwierz mi że jak brzuch Ci urośnie to po każdym łyku będziesz ziać ogniem od zgagi :p Przynajmniej ja tak miałam. Zgagę miałam nawet po wodzie :-( Spałam momentami na siedząco...

Tak jak pisałam to mdli mnie od rana i niestety nie mija :( ale dzionek fajnie się rozpoczął, mój ukochany przyniósł mi śniadanko do łóżeczka a potem leżakowaliśmy aż do 13. W końcu poszedł do pracy a ja się teraz nudzę. Pogoda jest cudowna ale mam lenia i nigdzie mi się nie chce iść..

Miłej niedzieli Kochane :*

p.s. Zaczęłam 6 tydzień :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Aschlee, pobolewanie brzuszka to podobno na tym etapie normalka, chociaz mnie nie pobolewa wiec sama juz nie wiem:baffled:

Asiula gratuluje 6tc :-D ja zaczęłam 3 dni temu i przy okazji objawy zniknęły :cool2:
tylko spać sie chce dalej tak jak chciało i piersi mi się w staniku nie mieszczą. :-DMam nadzieje, że mdłosci wrócą, bo przynajmniej bym sie martwic przestała....inaczej do środy oszaleje :-(
 
reklama
Asiula mam nadzieje az mi sie humor poprawil jak powiedzialas ze to norma :tak: staram sie myslec pozytwnie.Czasem tylko nachodza mnie takie czarne mysli...musze jutro isc do lekarki po leki bo juz mi powiedziala ze jak sie uda to na pewno bede musiala je brac...ale co sie nie zrobi dla Fasolki
 
Do góry