reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Anna Maria ja tez tak miqlam ze jak sie dowiedzialam a bla to sobota to do poniedzialku lezalam haha :p no ale to ni choroba :-)
 
reklama
Uciełam sobie krótką drzemkę a spałam 3godz :eek: A przy okazji siły mi się same bzdury. M.in to że plamiłam i nie mogłam się dostać do lekarza :(
 
Ostatnia edycja:
Hejka ja jestem padnięta choć dopiero co spałam 4 godziny. Po szkole miałam już dosyć i się:tak: położyłam i spałam do teraz. Przykro mi ale nie dam rady dziś was nadrobić. Gotuję sobie pierogi ruskie może któraś chętna to ugotuję więcej. Zjem i idę spać.
Co do snów to od kilku dni nic mi się nie śni.
 
Oj meczy mnie tez spanie w ciagu dnia ale nie moge sobie pozwolic na drzemki bo za nic nie zasnelabym przez cala noc niestety tak mam :-\
Czarnulka co to za sny...masakra jakas.
Kornelcia piszesz o NFZ kurde mnie to tak wkurza ta Polska sluzba zdrowia to jakas parodia...
 
Może macie racje, za bardzo się przejmuje...ale w tej pracy jaką mam (gdzie czasem jest serio bardzo ciężko) zamartwianie się czy jest w porzadku jest normalne:-(
 
reklama
Matik - gratki kochana :))

Czarnulka, Monika, AnnaMaria - ja też jestem cała w nerwach mimo, że to moja druga ciąża i podejrzewam nie raz będziecie miały mnie dosyć ;)

Matik - ja też mam taki wzdęty brzuszek :)

W ciąży z Nikolą przytyłam 10kg ciekawe ile teraz będzie ???

Kokardka - to kciuki zaciskam za jutrzejszą wizytę u gina. A z tym jedzeniem to ja też tak mam przez 5sek jestem mega głodna, a potem znów jeść mi się odechciewa. I praktycznie bardzo niewiele jem :) brawa dla ciebie za rzucenie papierosów :*

Asiula - tak, "dobre" rady rodzinki to faktycznie to czego nam potrzeba. Bez dwóch zdań ;)

AnnaMaria - ja kwasu biorę jedną tabletkę 400ug

Czarnulka - ja też widzę, że muszę sobie drzemki ucinać bo inaczej ledwo żyje :))

Asiula - to kciuki za betę :)

A ja najprawdopodobniej w sobotę dopiero do domu pójdę. Nadal lekko plamię, ale wdrożyli już antybiotyk na te bakterie w moczu, jutro będę miała usg nerek, a w sobotę przed wyjściem groszki obejrzą :)

Bardzo się cieszę bo może nawet <3 już będą.

Słaby tu mam zasięg i ciężko mi was podczytywać, ale strasznie się cieszę, że jest nas coraz więcej i obyśmy wszystkie wmtym zacnym gronie dotrwały do maja :))

Dobrej nocki :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry