reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Witam dziewczyny :)

KA_tka jak przeczytałam co Twoja teściowa małej powiedziała to aż mnie podniosło,czasami myślę że te kobiety to nie mają w ogóle uczuć. Moja jest taka sama chlapnie coś Magdzie a potem dopiero się zastanowi, masakra.

Asiula24- uśmiałam się z tym Twoim snem o pupie :)

Ja dzisiaj ostatni dzień urlopu od jutra do pracy, już w nocy spać nie mogłam bo prace mam stresującą i nie chce mi się wracać a jeszcze tyle zaległości jak mnie dwa tygodnie nie było :(
Dziewczyny ja w ogóle nie mam mdłości i się już zastanawiam, dlaczego. Pytałam lekarza i dla niego nie było to niepokojące ale mi spokoju nie daje...
 
reklama
Joan ja w pierwszej ciąży w ogóle nie miałam mdłości. Czułam się rewelacyjnie. Każda ciąża jest inna. Ciesz się z tego że dobrze się czujesz, bo ja już mam dość. Już po 11 a ja ślęcząc nad deską do prasowania zastanawiam się kiedy na żelazko puszczę pawia...
A z córcią miałaś mdłości?
 
Asia nie puszczaj pawia, bo trzeba będzie prać jeszcze raz i prasowania szkoda :-D
Z córką mdłości miałam ale tylko wieczorem:dry: i nie mogłam dopuścić do stanu, że czułam się głodna bo wtedy była masakra, już nic nie mogłam zjeść a jak nie zjadłam to nie mdliło jeszcze bardziej i tak w kółko. W drugiej ciąży mdłości miałam rano, z tym głodem było podobnie, ale teraz nic, może jeszcze za wcześnie jest.
 
Dziewczyny a ile kwasu foliowego bierzecie??
ja 1*400ug - czy dla bezpieczenstwa lepiej zwiekszyc dawke do 2*400?? mi ginka powiedziala zeby brac kwas foliowy ale ile to juz nie... a ja ze stresu wyszlam i zapomnialam zapytac ile.
 
AnnaMaria kwas foliowy w wysokości 400 ug na dobę jest w 100% wystarczającej dawce :) tą witaminę też można przedawkować więc bierz tylko raz dziennie przynajmniej do końca 12 tygodnia :)
Joan o dziwo dotrwałam do końca prasowania i ciuchy to przetrwały :D
 
Ostatnia edycja:
teraz tak patrzę że w moich witaminach femibion natal jest dawka 800 ug w jednej tabletce także pewnie możesz brać po 2 tabletki swojego kwasu ale z tego co wiem z zajęć to 400 ug jest wystarczającą dawką :)
 
Witam się z drogi do domu:-)
Ale tu dziś ruch :-D

Mówicie, że nie ja jedna z pierwszym bejbulkiem? To dobrze, może nie ja jedna będę siać panikę :-)

Co do mdłości u mnie są delikatne, ale jakiś tydzień temu miałam ochotę puścić pawia w krzaki... Co się okazuje... Mdłości nasiliły się od witamin. Zmieniłam porę brania tabletek i poranne mdłości znacznie zelżały;-) wiec moja rada brać folik czy witaminy z wieczora lub na noc. :)

Katka, a ta Twoja teściowa to spakować i na księżyc posłać. Jak ona mogła takie rzeczy dziecku do głowy naklaśc?!:-( by to musiała być moja teściowa wrrrrrrrrrrrr.

Co do brzuszków... Moj nawet rano juz odstaje :-o tzn jest na tyle duży, że już go nie wciągnę.... W szoku jestem bo to 5 tydzień! No... Prawie 6...;-)
 
reklama
Do góry