reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Katka się rozpisala ;-)

A powiedz, znają powód tego plamienia? Bo tego ostatecznie chyba nie mówiłaś, albo nie doczytałam.

Z tym jedzeniem to i u mnie podobnie... jestem ciągle głodna, dostaje na coś apetyt, a jak już dopadne się do jedzenia to skubne jak myszka odrobinę i podziękuję. Poza tym często mi śmierdzi... Np dziś bigos ze świeżej kapusty i chipsy orzechowe :'(
 
reklama
Dzieki
No i jest 1 chociaż Dr powiedziała ze to jeszcze rożnie bywa i moze sie jeszcze pokazać ale ja tam widzę 1 to 1wiec jestem mega szczęśliwa
Kolejna wizyta 15.09 na 9.40 powinni być serduszko
Czyli kolejne etapy
 
Dzień dobry :)

Czarnulka - pisałam, że nie wiedzą niestety. Być może to przez te zapalenie pęcherza to plamienie... Ale niewiadomo.

Matik - no to teraz 15 września trzymamy kciuki by maleństwo zdrowo rosło i byn<3 pięknie biło :))

Dziewczyny jak dziś się czujecie???

Pozdrawiam!
 
Witajcie :-) dzis rano obdzil mnie bol w podbrzuszu, tak jak na miesiaczke i nie byl zbyt silny, pobolalo chwile i przestalo ale ponoc to normalne co??? Panikowanie czas start :p
 
Mnie na poczatku pobolewalo potem mialam kilka dni spokoju a teraz czasem mnie poboli i brzuch mam taki spuchniety:/

Ide do gina 10 wrzesnia:/ myslicie ze jesli bedzie to moj 6 tydzien i 5 dzien to serduszko moze byc juz widac?? Ide bo nie wytrzymam z ciekawosci czy wszystko ok:)
 
Ja z tych nerwow to juz glupoty plote chcialam napisac ze ze u mnie tez na nastepny tetmin to juz bedzie na przelomie 8tc wirc pewnie juz bedzie widac :-)
 
Witam czwartkowo :)

Matik Gratuluję :):)
KA_tka trzymam && żebyś zobaczyła serduszka :):)
AnnaMaria jeśli Twój gin ma dobry sprzęt to powinno być widać :) Przy Oliwii jak byłam na początku 8 tyg to było bardzo dobrze widać.

Odebrałam już wynik i wyszło 1178 :D Chyba ładny wynik jak na 19 dzień po owulacji ? Kurde nie znam się na tym po pierwszy raz w życiu betę robiłam ale jak patrzę na normy to mieszczę się w zupełności :)
 
reklama
Do góry